«Ми повинні знати своїх Героїв»

Сьогодні серед основних виховних напрямів найбільш актуальними виступає національно-патріотичне виховання дітей та молоді,оскільки Українська держава та її громадяни зараз опинились під прямою загрозою денаціоналізації, втрати державної незалежності та потрапляння у сферу впливу іншої держави.

З цією метою у понеділок, 20 листопада у Городоцький НВК №5 завітала  документальна фотовиставка «Іван Гель: мій народ нездоланний!», присвячена 80-річчю від Дня народження відомого дисидента та борця за волю України.

Іван Гель ‒ шістдесятник, багаторічний політв’язень радянських концтаборів, голова Комітету виведення УГКЦ з підпілля, активний громадський та політичний діяч часів новітньої незалежності України.

Вчитель історії Денис М.І. розповілапро різні етапи з життя та діяльності відомого дисидента Івана Геля, зокрема про родину та сім’ю, виклик системі, стоденне голодування, працю «Грані культури», про вихід УГКЦ з підпілля, життя на порозі незалежної України та вже у вільній Україні. Також напредставлених стендах учні могли  побачити світлини таборів, де перебував Іван Гель, фото Івана Геля зі своїми побратимами, дізналися про те, як він розповсюджував самовидавний журнал «Український вісник».

Учні зацікавлено слухали розповідь та розглядали банери із фотографіями. На завершення, дітям було наголошено на тому що ця виставка є важливою,адже вона присвячена великій людині, яка чимало зробила для нашої країни: «Він є прикладом того, як треба захищати Батьківщину, як сприяти процесам державотворення,тому, перш за все, ми маємо дякувати йому за Україну».

Залишити відповідь