“Дружні регіони у серці Європи…”

17-20 жовтня 2011 року у м. Жилін, Словацької Республіки відбувся проект “Дружні регіони у серці Європи”. У ньому взяли участь представники з Німеччини, Польщі, Словаччини та України.
За сприяттям управління міжнародного співробітництва Львівської державної адміністрації, починаючи з 2008 року.

Львівська область бере активну участь у даному проекті, який у 2008 році відбувався у Кракові, а в 2009 році-у
м.Ваймар (Тюрінгія,ФРН). До основних завдань проекту наледить перш за все зацікавити молодь історичними та сучасними аспектами життя власного та європейських регіонів, які між собою співпрацюють в багатьох сферах. Важливими елементами заходів проекту є презинтація регіонів -партнерів,інтеграційні конкурси та обмін культурним досвідом.

Аналогічно до минулих років, участь у проекті взяли участь 3 школярі та супроводжуюча особа з кожного
регіону. Зокрема, наш земляк Юрій Харкивий, учень 11-В класу Городоцької школи №3. Оскільки, Юрій брав участь у попередньомупроекті, який нагадаємо проводився у м.Львові і проявив себе здібним та ініціативним учасником,що володіє досконало англійською мовою, словацька сторона заросила його до участі у наступному етапі молодіжного форуму “Дружні регіони у серці Європи”

– Юрію, які твої враження від форуму?
– Ой, мені надзвичайно сподобалось, думаю я буду ще довго згадувати дні, які провів за кордоном.
– Як прийняли вас? В який заходах приймали участь?
– Прийом був дуже теплим. Словаччина-гостинна країна. Жили ми у спортивному комплексі. Це мені імпонувало, оскільки я люблю спорт, а там було і штучне поле і тенісний корт…
-Що найбільше запам”яталось? І чи хотів би ти приймати надалі участь у подібниї проектах?
– Я привіз величезний багаж вражень, але найбільше позитивних емоцій мені принесла поїздка в аквапарк, також цікаво було відвідувати музеї і тенісний турнір. Звичайно, адже завдяки цьому я вдосконалюю свої знання з
англійської мови та знаходжу нових друзів. Надіюсь, мені ще пощастить взяти участь у цьому чи подібних
форумах.

Учениця 11-в класу городоцької ЗОШ №3 Онисько Ірина

Залишити відповідь