81500, вул. Джерельна, 16, м. Городок Львівської області. Тел. 03-231-30462, e-mail: gorodokrvo@gmail.com

Медальні здобутки городоцьких спортсменів на Чемпіонаті Волинської області з тхеквондо ВТФ

1-2 грудня у м. Луцьку, відбувся відкритий Чемпіонат  Волинської області з тхеквондо ВТФ. Участь в змаганнях взяли близько 200-х спортсменів з Волинської, Рівненської, Львівської, Закарпатської областей. П’ять нагород  здобули вихованці Городоцької районної ДЮСШ, що виступали в складі збірної команди Львівської області . «Золоту» нагороду до скарбнички городківчан виборов Роман Максимович, який став переможцем  змагань у ваговій категорії до 41 кг, серед кадетів. «Срібні» нагороди змагань здобули вихованці Денис Іванов ( до 49 кг, кадети) та Максим Гребенко (до 52 кг, юнаки) На третю сходинку п’єдесталу за результатами «бронзових» фіналів, піднялися наші спортсмени Данило Комнатний (до 48 кг, юнаки), Нікіта Бородін (до 33 кг, юнаки).