Небесна Сотня. Герої не вмирають

20 лютого 2018 р. учні та вчителі Вовчухівської ЗОШ І-ІІ ст. вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні,  «юних та сивочолих, багатодітних батьків та одинаків, заробітчан та кандидатів наук…». Ведучі лінійки-реквієму учні 9 класу Берко Христина і Берко Юлія наголосили, що «… кожен із Небесної Сотні мав свою сім’ю, батьків, друзів, захоплення. Але поклик їхньої душі призвав їх до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну».

Інсценізація твору «Небесна Сотня» у виконанні учениці 8 класу Бень Людмили та її молодшого брата Бень Сергія  розчулив до сліз всіх присутніх глядачів. Учні 7 класу Кишеня Юрій, Бень Павло, Вічар Юрій у поезіях згадували як тих, хто першими поліг на Грушевського, так і наших земляків, які були вбиті снайперами на Майдані в холодні і водночас гарячі лютневі дні 2014 року. Учениці 8-9 класів виконали пісні «Над землею тумани», «Виряджала мати», «Боже, я молюсь за Україну».

Учасники заходу закликали згадати усіх Героїв, які поклали свої голови за наше краще майбутнє: всіх тих, хто загинув на Майдані і тих, хто зараз ціною власного життя захищають українську землю на Сході.

 

Залишити відповідь