Вшанування Героїв Небесної Сотні

Цими днями вся Україна ще раз з шаною і великим сумом схиляє голови, вшановуючи пам’ять велетів сили і духу – Героїв Небесної Сотні. Шкільний колектив Заверещицького НВК «Берегиня» у вівторок,  20 лютого, зібравшись у актовій залі віддавав шану славним синам нашого краю – Героям Небесної Сотні Городоччини.

Зі сцени на присутніх дивляться добрі і задумані очі Володимира Топія, Івана Бльока та Володимира Жеребного. Діти розповідають про їх життєвий шлях, стійку громадянську позицію, прагнення змінити на краще ситуацію у рідній країні. Прості люди, які творили історію України.

А ось пропливають кадри, де загиблі у родинному колі, змушуючи кожного із присутні усвідомити ту велику відповідальність, яку ми несемо перед подвигом наших героїв.

На завершення, під звуки пісні  «Мамо, не плач» та вдивляючись у пропливаючі на екрані обличчя Героїв Небесної Сотні, учні стоячи віддали їм останню шану.

Доповненням заходу стала виставка книжкової літератури та періодики, яку підготувала шкільний бібліотекар Квасниця О.П. Проведений захід є результатом  тісної  співпраці членів історичного та музичного гуртків.

Залишити відповідь