Сотня відлетіла в небеса…

Час… У кожного із нас з ним свої рахунки, а в України особливі. Більше 350-ти років на шляху боротьби за незалежність, український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. Останніми у цьому довгому списку стали Герої Небесної Сотні. Чи можемо ми живі, забути невинно убієнних? Лише одна відповідь: «Ні!»

20 лютого 2018 року у Керницькому НВК відбувся вечір-реквієм «Сотня відлетіла в небеса…»,який підготували Петрівська І.С. та Сенюта І.Я. До цього заходу були залучені учні 6-11 класів. Учні читали вірші, присвячені найкращим синам, які встали на захист нашої незалежності, озброївшись лише дерев’яними щитами і незламною вірою в перемогу. Дівчата 6 класу виконали пісню «Ой чути, чути стріли гармати». Учнями 7 класу Ханас А. та Басом В. інсценізовано сценку «Мамо, не плач». Щирою молитвою «Отче, наш…»  усі присутні  вшанували пам’ять людей, яких було вбито в мирний цивілізований час ХХІ століття.

Закінчився захід виконанням молитви «Боже великий, єдиний…»

Ми повинні пам’ятати героїчний подвиг Небесної  Сотні, пишатися тим, що живемо в єдиній неньці Україні, і робити все, щоб зберегти її цілісність, незалежність і світле майбутнє.

Залишити відповідь