«Світлиця» приймала гостей

Краєзнавчий музей «Світлиця» Новосільського НВК гостинно відчинив двері 21.02.2018р. для вчителів основ християнської етики Городоцького району — учасників конференції «Виховання морально-духовних компетентностей засобами християнської етики», яка проводилась на базі Березецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Організатором екскурсії була вчитель основ християнської етики Новосільського НВК Івасечко М.Д. Провели екскурсію учні 8 класу: Ярема Софія, Кравець Вероніка, Панило Іван, Дудич Марія, Кордіяка Юрій  та вчитель історії—керівник музею Левицька Н.В..
Духовно-моральне виховання підростаючого покоління є необхідною умовою соціальних реформ в українському суспільстві та їхнього успішного проведення з орієнтацією на майбутнє країни.
У посланні «Найбільша заповідь» 1901 р. Митрополит Андрей Шептицький писав: «…Черговою любов’ю твого серця, тобто після любові до Бога і родини, є любов до українського народу та батьківщини». Саме у такому напрямку працює шкільний музей. У ньому проводяться різноманітні заходи, які допомагають педагогам виховувати моральну і духовну особистість.

Залишити відповідь