81500, вул. Джерельна, 16, м. Городок Львівської області. Тел. 03-231-30462, e-mail: gorodokrvo@gmail.com

100_9710 dsc0174 IF 100_9759

Підпишіться на новини відділу освіти
Введіть вашу електронну адресу:


Наш банер
Відділ освіти Городоцької райдержадміністрації

Шановні освітяни!

Свято 1 вересня, завжди залишається в пам'яті кожної людини. Де хто асоціює його зі шкільними роками, комусь більше запам'ятались роки навчання у ВУЗі, а може молодий вчитель більше хвилювався, коли сам вперше йшов на свій власний урок. Втім 1 вересня це всенародне свято, адже тільки завдяки знанням людина досягла сучасного розвитку. Отже з нагоди дня знань вітаю усіх з початком навчального року. Бажаю міцного здоров'я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань


Керівник відділу освіти: І. Яскевич

«Осіння казка»

Осінь – щедра, мелодійна пора року. Її часто звуть чудовою, замріяною, золотою. Вона обдаровує усіх людей щедрими смаковитими плодами. У ній поєднались чарівність барв теплого літечка з першими подихами наступних холодів.

Прозвучала пісня «Дощик», яка нагадала всім про осінь.

Чорна Тетяна і Сорока Діана розпочали свято розповідями про осінні квіти. Діти у костюмах осінніх квітів розповіли про їх красу і чарівність в цю пору.

Бала Сніжана проспівала пісню про хризантему. Розповідь учнів про квіти закінчилась танцем. Всі учні у костюмах квітів танцювали вальс.

Але осінь – це не тільки квіти, осінь – це ще й овочі і фрукти.

Королевою осені була Сорока Андріана. А її помічниками три осінні місяці: Вересень, Жовтень, Листопад.

Дякуючи вересню за щедрий урожай фруктів, учні 1 класу подарували пісню «Збирай урожай». Учні 3 класу про інсценізували «Ходить гарбуз по городу».

Осінь, передаючи чарівну паличку Жовтню, ми дізнались як чудово спостерігати за падолистом, коли вітер-пустун зриває листочки і вони кружляють у чарівному танку. Учні 2 класу одягнуті у костюми листочків розповідали про них і танцювали танець.

Місяць Жовтень передав чарівну паличку Листопаду. Він розповів про птахів (зимуючих і перелітних). На сцені з»явились учні у костюмах птахів (горобець, снігур, сорока і ворона). Вони заспівали пісню «Осінь – осінь вже прийшла».

Осінь-королева подякувала всім героям свята за їхню казку і обдарувала їх ласощами.

Учасники літературно-драматичного гуртка завершили свято танцем «Віночок листочків».

Свято підготувала вчитель початкових класів Глух Ольга Михайлівна