81500, вул. Джерельна, 16, м. Городок Львівської області. Тел. 03-231-30462, e-mail: gorodokrvo@rambler.ru

Городоцька районна державна адміністрація

Як це колись було Гостей вітають дівчата з Городоцького НВК №2 101_0366 У Керницькому НВК

Підпишіться на новини відділу освіти
Введіть вашу електронну адресу:


Наш банер
Відділ освіти Городоцької райдержадміністрації

Шановні освітяни!

Великдень - одне з найдавніших свят, яке символізує чудесне відродження життя, зміцнює кожного з нас духовно та дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і милосердям. Сердечно бажаю, нехай переможний дух надії, радості, всепрощення і надалі супроводжує Вас і Ваші родини, дарує наснагу для нових перемог і звершень, а сяйво Господнього Воскресіння приносить у Ваші домівки достаток, щастя і міцне здоров’я. Нехай Боже благословення об`єднає у невпинному поступі на тернистій дорозі до щастя, добробуту й гармонії та буде запорукою миру і духовного відродження на нашій рідній землі!


Керівник відділу освіти: І. Яскевич
Головна » Вісті зі шкіл » «Осіння казка»

«Осіння казка»Осінь – щедра, мелодійна пора року. Її часто звуть чудовою, замріяною, золотою. Вона обдаровує усіх людей щедрими смаковитими плодами. У ній поєднались чарівність барв теплого літечка з першими подихами наступних холодів.

Прозвучала пісня «Дощик», яка нагадала всім про осінь.

Чорна Тетяна і Сорока Діана розпочали свято розповідями про осінні квіти. Діти у костюмах осінніх квітів розповіли про їх красу і чарівність в цю пору.

Бала Сніжана проспівала пісню про хризантему. Розповідь учнів про квіти закінчилась танцем. Всі учні у костюмах квітів танцювали вальс.

Але осінь – це не тільки квіти, осінь – це ще й овочі і фрукти.

Королевою осені була Сорока Андріана. А її помічниками три осінні місяці: Вересень, Жовтень, Листопад.

Дякуючи вересню за щедрий урожай фруктів, учні 1 класу подарували пісню «Збирай урожай». Учні 3 класу про інсценізували «Ходить гарбуз по городу».

Осінь, передаючи чарівну паличку Жовтню, ми дізнались як чудово спостерігати за падолистом, коли вітер-пустун зриває листочки і вони кружляють у чарівному танку. Учні 2 класу одягнуті у костюми листочків розповідали про них і танцювали танець.

Місяць Жовтень передав чарівну паличку Листопаду. Він розповів про птахів (зимуючих і перелітних). На сцені з»явились учні у костюмах птахів (горобець, снігур, сорока і ворона). Вони заспівали пісню «Осінь – осінь вже прийшла».

Осінь-королева подякувала всім героям свята за їхню казку і обдарувала їх ласощами.

Учасники літературно-драматичного гуртка завершили свято танцем «Віночок листочків».

Свято підготувала вчитель початкових класів Глух Ольга Михайлівна