День вишиванки у Переможному

GE DIGITAL CAMERA

Учні Переможненської ЗОШ, вчителі, прибиральниці 17 травня поспішали до школи у вишиванках. Класний керівник Гринько Н.М. разом із п’ятикласниками організували відкриту виховну годину „А над світом українська вишивка цвіте!”

Школярі зробили цікаве повідомлення про те, що справжня, колоритна, барвиста українська сорочка, зроблена з льону й вишита в ручну, оздоблена національними орнаментами й виконана різноманітними техніками вишивання, втілює всю родючість української землі, щедрість і гостинність українського народу.

Вишивання сорочок з давніх-давен органічно ввійшло в життя народу, воно втілює в собі всі його естетичні принципи, ідеали добра та краси, прагнення довершеного і витонченого.

П’ятикласники наголосили, що вишиванка – це символ здоров’я і краси, щасливої долі і родової пам’яті, порядності й чесності, любові та святковості. Вишиванка – це оберіг.

Продовженням свята стала екскурсія по місту Львову, а також перегляд вистави «Полліанна» Елеонор Портер у театрі імені Марії Заньковецької. Діти у захопленні поверталися додому, кожен із них ділився враженнями від побаченого.

 

Голова учнівського самоврядування

Тарасевич Христина

Залишити відповідь