Краса і велич символів державних

Ти у всіх країнах,Україно,

В образі нестримного крила,

Бо усюди є така людина,

Що тобі на вірність присягла

 

Для кожного з нас найдорожча і найрідніша та земля, на якій ми народилися, де живуть батьки, де поховані предки. Це – наша рідна земля, наша Україна. Кожна країна світу обов’язково має свої символи. Національні символи в усіх народів і в усі часи були відображенням високого духу нації, його своєрідним генетичним кодом. Учні 7 класу Братковицької  ЗОШ І-ІІ ст. 21 травня провели відкриту виховну годину, присвячену тим виховним символам України, за якими її впізнає весь світ. Це – Державний Прапор,Герб і Гімн. Учні розповіли про історію цих символів, адже це невід’ємна частина історії нашої Батьківщини. Наші символи були не просто обрані урядом та затверджені парламентом країни, ні – вони були вистраждані багатьма поколіннями наших співвітчизників, які боролись за святе право людини – пишатися своїм народом, своєю мовою, культурою.

Крім державних символів діти ще згадали, що Україна має ще народні поетичні символи. Мамина пісня, рушник, калина біля вікна, верба, батькова хата, бабусина вишиванка. Прослухали цікаву легенду про калину, прозвучали пісні «Нам є що захищати», «Червона калина», «Рушник», «Боже, я молюсь за Україну».

Головною метою виступу учнів 7 класу, було донести, що ми – українці, маємо багато символів і оберегів, які ми повинні берегти, шанувати, любити, оберігати і пишатися цим. Ми повинні вивчати традиції свого народу , любити Україну, співати українські пісні, пишатися своїми символами.

Залишити відповідь