Свято букварика у Переможному

Ясне сонечко проміння
Посилає щедро в клас,
Це воно, напевно, знає
Що сьогодні свято в нас.

 

Прощання з Букварем – свято, на якому першокласники прощаються зі своїм головним підручником – Буквариком. Здається, тільки вчора прийшли до школи, а вже закінчують перший клас. Саме з Букварика починається цікавий шлях у світ знань. І ось у травні відбулося яскраве і незабутнє свято «Прощавай, Букварику» у Переможненській ЗОШ І-ІІI ст. Першим учителям Губарєвій К.Я. та Кочулаб Г.В. його допомагали готувати учні 5 класу.

З яким же нетерпінням першачки чекали цієї події! Так старанно готувалися, вивчали пісні та вірші, готували неймовірні номери! А як же інакше?! Адже на свято завітало стільки гостей! Це і вчителі, і учні інших класів, батьки, бабусі, братики й сестрички. Перед глядачами розгорнулося святкове дійство. Казкова атмосфера, жарти, веселі пісні не залишили байдужими учнів, батьків, вчителів.  Школярі всім продемонстрували,  чого вони навчилися протягом свого першого шкільного року. Кожна дитина з радістю та гордістю говорить про значення рідної мови в житті людини, про любов до неньки України!

Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. І це свято – перша сходинка у шкільному житті, яку першокласники подолали разом із своїми першими учителями, які стали їм і другою мамою, і другом, і мудрим наставником.

На завершення свята виступила Катерина Ярославівна, яка побажала першачкам ніколи не зупинятися на дорозі Знань, бо вона цікава і по-справжньому нескінченна. Це лише перший крок, а попереду ще десять років…

 

                                                                Голова учнівського самоврядування

Тарасевич Христина

 

Залишити відповідь