Прощавай садок, дитячий!

Випускний у дитячому садочку – це своєрідний перший рубіж для дошкільнят та їх батьків, адже попереду – нові горизонти і стільки незвіданого й цікавого.

22 червня 2018 року відбулося свято «Прощавай садок, дитячий!» у дошкільній групі Керницького НВК під керівництвом вихователів Іванчишин О.А., Косик Г.М. та музичного керівника Михайлецького В.І.

Розпочалося свято з урочистого виходу маленьких випускників. Дошкільнята читали вірші про те, як їм жилося у садочку, висловлювали слова подяки вихователям, батькам, танцювали таночки, виконували пісні: «З дитячого садочка», «Сонечко край неба», «Наш садок», «Садочок прощавай».

Вихователі затамувавши подих, дивились на своїх діток з гордістю і сумом. Кожний випуск – це відрізок життя, кожна група – це частина душі. Усі ці роки вони намагалися стати для дітей друзями, помічниками, набути в їх очах поваги.

Від імені батьків прозвучало привітання для дітей, а також були сказані слова подяки вихователям і всім працівникам дитячого садка.

Теплими словами привітала вихованців директор НВК Телюк Н.С., яка щиро побажала дітям добра, здоров’я та успіхів у навчанні і нагородила випускників дипломами про закінчення дитячого садка.

Хвилюючим моментом для усіх була сценка вихователів, де вони показали свою любов, турботу та переживання за малят.

На завершення свята маленькі випускники загадали свої найзаповітніші мрії і в небо відпустили повітряні кульки.

Пройде час, а в малят залишиться добрі спогади про їх життя в садочку.

Бажаємо випускникам успіху у здобутті знань, а їхнім рідним підтримки та терпіння, щоб завжди були для дітей надійною опорою.

Залишити відповідь