81500, вул. Джерельна, 16, м. Городок Львівської області. Тел. 03-231-30462, e-mail: gorodokrvo@gmail.com

Успіх городківчан в Чехії !

28 липня  2018 року у чеському місті Пардубіце завершився один з  наймасовіших шахових фестивалів світу в якому сумарно в турнірах  А, В, С, Д  в залежності від кваліфікації прийняли участь 1051  шахісти  з 46 країн. Змагання у всіх турнірах  А, В, С, Д проходили за швейцарською системою в 9 турів з класичним контролем часу.

Городок  в Пардубіце представляли міжнародний майстер А.Грех та майстер ФІДЕ В.Мелешко та їх вихованці Д.Грига та А.Ільків.

Тренери А.Грех та В.Мелешко виступили на своєму звичному рівні, Андрій від свого міжнародного рейтингу відмінусував 2 пункти, Володимир додав 4,8 пункти.

В турнірі С в якому прийняли участь 264 шахісти, Городок представляли учні 5 класу Городоцької гімназії (директор П.Продивус) першорозрядники Д.Грига та А.Ільків.

Даринка здобувши 6 перемог та три поразки - третя серед жінок у турнірі С та третя серед учасників з рейтингом  <1700 за, що отримала від організаторів сучасну ліцензовану шахову програму, плюс конверт з 200Є та додала до свого міжнародного рейтингу фантастичні 141,6 пункти

Супермолодець також  і Андрій Ільків шість перемог, 2 нічиї та 1 поразка, який став першим серед дітей до 14 років та 8 загальному місці  за, що також отримав від  організаторів сучасну ліцензовану шахову програму, конверт з 300Є та додав  до свого міжнародного рейтингу серйозні 76 пункти.

Вітаємо з успішним виступом на фестивалі Даринку, Андрійка їх тренерів, батьків  з таким грандіозним успіхом.

Клуб Е2-Е4 вдячний районній та міській владі зокрема В.Ременяку, В.Більовському, Р.Кущаку, а також Народному депутату України Я.Дубневичу за матеріальну підтримку у відрядженні шахістів на турніри.

Бажаємо Даринці нових творчих злетів та перемоги на чемпіонаті Європи в Латвії, де Даринка представлятиме Україну в серпні цього року.

   М.Матвієнко

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

Освітній портал Яндекс.Метрика