Шкільний вертеп

Цікаво та змістовно проминули зимові канікули для учнів Бартатівської ЗОШ І-ІІст. Вони змагалися у різноманітних конкурсах, спортивних іграх, пізнавали рідний край. Та найголовнішими подіями і для дітей, і для вчителів стали  вертепні дійства, колядки, щедрівки, віншування, у яких школярі славили чистими дитячими серцями новонародженого Ісуса  – спасителя світу. Компетентне журі, до складу якого входили адміністрація школи та батьки, перше місце віддало вертепу учнів початкових класів, ІІ –учням 5 класу, ІІІ місце посіли учні 7-9 класів. Діти дуже старанно готувались до свята, тому і декламування, і артистичність, і костюми творили надзвичайну піднесеність у шкільному залі.

У дитячому виконанні лунали як відомі всім колядки, так і зовсім нові. А чого тільки не бажали маленькі посівальники господарям дому: і добра, і щастя, і достатку, і здоров’я…

Важко було журі визначити переможців. Та все ж відзначили кращими колядниками учнів 4 та 6 класів, а серед віншувань відзначився учень 9 класу Кушнір М.

А  «Нова радість…», здається, ще довго лунатиме у стінах школи.

Христос народився! Славімо його!

Залишити відповідь