81500, вул. Джерельна, 16, м. Городок Львівської області. Тел. 03-231-30462, e-mail: gorodokrvo@gmail.com

План роботи відділу освіти Городоцької РДА на лютий 2012 року

План роботи відділу освіти Городоцької РДА на лютий 2012 року

№ з/п Назва заходу Хто відповідає Дата і час Місце проведення

Методична робота

1 Засідання школи молодого вчителя української мови та літератури Г. Кузбит, М. Гавришко 8.02, 1000 Городоцький НВК №2
2 Засідання районного методоб’єднання вчителів-логопедів І. Лобур 8.02, 1000 Комарнівська ЗОШ
3 Засідання редакційної колегії  освітянської газети О. Войціцька 8.02, 1500 м/к
4 Заняття школи молодого вчителя англійської мови О. Ждан 9.02, 1000 Городоцька ЗОШ №3
5 Заняття школи молодого психолога О. Стефаниши, О. Фойєр 9.02, 1100 МАМ м. Городка
6 Координаторам конкурсу “Кенгуру 2012” здати заявку про участь у конкурсі Координатори конкурсу, М. Фостяк До 10.02 ЗНЗ району
7 Конкурс на кращий ескізний проект грамоти, подяки та диплома відділу освіти Городоцької РДА Директори малих академій мистецтв 14.02 м/к
8 Засідання творчої групи вчителів початкових класів Г. Ліщинська, Г. Вакар 14.02, 1130 Городоцький НВК №2
9 Засідання районного методоб’єднання педагогів-організаторів Л. Лещишин, В. Леміч 14.02, 1400 МАМ м. Городка
10 Засідання районного методоб’єднання вчителів німецької мови Л. Думовська 16.02, 1000 Милятинська ЗОШ
11 Засідання районного методоб’єднання вчителів фізичної культури В. Дудченко 16.02, 1100 МАМ м. Городка
12 Засідання районного методоб’єднання практичних психологів Т. Лизун, О. Фойєр 16.02, 1100 Грімненська ЗОШ
13 Нарада шкільних бібліотекарів О. Сорока, О. Сяра 16.02, 1100 МАМ м. Городка
14 Провести уроки християнської етики на тему “Йосип Сліпий – видатний церковний і громадський діяч, Патріарх Греко-Католицької Церкви” Вч. християнської етики 17.02 ЗНЗ району
15 Подати матеріали на конкурс “Історія міст і сіл Львівщини” Директори  шкіл О. Сорока До 20.02 м/к
16 Круглий стіл із новопризначеними заступниками директорів шкіл з навчально-виховної роботи О. Войціцька 21.02, 1130 Городоцький НВК №2
17 Заняття школи молодого вчителя початкових класів М. Порєчна 21.02, 1330 Городоцький НВК №2
18 Відзначити Міжнародний день рідної мови, проголошений Генеральною кон-ференцією ЮНЕСКО у листопаді 1999 р. Директори шкіл 21.02 Школи
19 Засідання районного методоб’єднання вчителів образотворчого мистецтва Є. Грабар 22.02, 1000 Березецька ЗОШ
20 Засідання творчої групи вчителів української мови та літератури (Козак Л.М., Жуковська О.Б., Либа Н.Г., Піх О.Ю., Гавришко М.В., Левкович Г.Б.) Г. Кузбит 22.02, 1000 м/к
21 Засідання міжокружного методоб’єднання вчителів географії (освітні округи Городоцьких ЗОШ №4, ЗОШ №5, Городоцький НВК №2, Городоцька ЗОШ №3) О. Іщук, Р. Гелешко, Л. Фостяк 22.02, 1100 1030 - виїзд з авто-станції Мавковицький НВК
22 Засідання районного методоб’єднання соціальних педагогів З. Когут 23.02, 1100 Переможненська ЗОШ
23 Заняття школи педагогічної майстерності вчителів початкових класів Н. Геращенко 23.02, 1500 Городоцька ЗОШ №3
24 Урочистий вечір “Розумники-розумниці”, присвячений переможцям учнівських олімпіад. О. Матківський, Г. Вакар 24.02, 1400 Народний дім м. Городка
25 Районні змагання зі стрільби з п/г серед ЗОШ І-ІІІ ступенів. Склад команди: 2 юнаки і 1 дівчина В. Дудченко, А. Фабрика 25.02, 1100 ЗОШ №3
26 Конкурс на кращу модель учнівського самоврядування (матеріали здати в м/к до 1.03.2012 р.) Л. Лещищин ЗНЗ району
27 Виїзний семінар вчителів трудового навчання І. Яскевич, О. Іщук 28.02 Яворівський район
28 Засідання методичної ради: 1. Презентація роботи районного методоб’єднання вихователів ДНЗ. 2. Розгляд методичних розробок учителів (матеріали подати до 23.02) О. Войціцька 28.02, 1400 м/к
29 Організувати проведення науково-практичних конференцій, бесід, виховних годин, присвячених - 130-річчю від дня народження Івана Огієнка (1882-1972) - 120-річчю від дня народження Йосипа Сліпого (справж. – Йосип Коберницький-Дичковський, 1892-1984) Директори шкіл Протягом місяця Школи
30 Вивчення питання про стан викладання та рівень навченості учнів з української мови та літератури у Мшанській, Дуба-невицькій ЗОШ і Тататринівському НВК Г. Кузбит Протягом місяця Школи
31 Формування електронного замовлення на отримання випускної документації для випускників шкіл А. Миколик, директори шкіл Протягом місяця м/к
32 Звірка електронного замовлення на отримання випускної документації А. Миколик, директори шкіл До 1.03 м/к
33 Вчителям, які атестувались у 2008 р., здати на відповідні кафедри ЛОІППО індивідуально-творче завдання (вимоги до змісту та оформлення – додаток №1) Директори шкіл М. Фостяк До 1.03
34 Районні змагання з шахів і шашок серед ЗОШ І-ІІ ступенів. Склад команди: 2 юнаки і 1 дівчина з кожного виду В. Дудченко, О. Осінський 03.03, 1100 ЗОШ №3
Апарат відділу освіти
1 Здати інформацію з цивільного захисту (форма додається) Директори шкіл, Ю. Левкович До 1.02 Відділ освіти
2 Оформлення документації на організацію навчання екстерном М. Старак Протягом місяця Відділ освіти
3 Формування банку даних на отримання випускної документації для випускників шкіл М. Старак Протягом місяця Відділ освіти
4 Надання методичної допомоги директорам Милятинської ЗОШ, Добрянської ЗОШ Ю. Левкович Протягом місяця Відділ освіти
5 Колегія відділу освіти 1. Про стан викладання, якість знань, вмінь і навичок учнів з хімії у ЗНЗ району 2. Про стан викладання та рівень навченості учнів з правознавства. Позакласна робота з предмета 3. Виконання ухвали колегії від 24 лютого 2011 року п.2. “Дотримання норм ведення внутрішкільної документації у школах району”. І. Яскевич Л. Лещишин О. Сорока М. Старак 23.02, 1000 МАМ м. Городка
Група централізованого обслуговування
1 Розроблення тендерної документації конкурсних торгів на закупівлю послуг з постачання готової їжі. С. Котяш, Б. Пилат Протягом місяця Відділ освіти
2 Проведення обстеження технічного стану навчальних приміщень та складання дефектних актів. Б. Пилат, Я. Рап Протягом місяця Школи
3 Ведення постійного контролю за економним використанням енергоносіїв у загальноосвітніх навчальних закладах Г. Кузнєцова Постійно Відділ освіти
4 Подати у електронному та паперовому варіанті енергетичні паспорти шкіл (форма додається) Г. Кузнєцова До 17.02 Відділ освіти
Робота освітніх округів
Освітній округ на базі Городоцької ЗОШ №4
1 М/о вч. фізика М. Карлюк 01.02 Долинянська ЗОШ
2 М/о вч. історії В. Куруп 07.02 Милятинська ЗОШ
3 М/о вч. початкових класів О. Пацай 09.02 Долинянська ЗОШ
4 М/о вч. математики Г. Сімченко 16.02 Добрянська ЗОШ
Освітній округ на базі Городоцької ЗОШ №5
1 М/о вч. початкових класів І. Бас 07.02 Керницький НВК
2 М/о вч. фізики Г. Марущак 08.02 Речичанська ЗОШ
3 М/о вч. біології О. Михайлишин 13.02 Суховільська ЗОШ
4 М/о вч. української мови та літератури О. Тильчак 15.02 ЗОШ №5
5 М/о вч. світової літератури О. Сліпак 20.02 Повітненська ЗОШ
6 М/о вч. історії Л. Гриців 21.02 Мшанська ЗОШ
Комарнівський освітній округ
1 М/о вч. української мови та літератури Г. Бринецька 01.02 Чуловицька ЗОШ
2 М/о вч. фізики В. Ментель 08.02 Кліцківська ЗОШ
3 М/о вч. біології М. Камрацька 13.02 Комарнівська ЗОШ
4 М/о вч. історії О. Яцик 21.02 Грімненська ЗОШ
5 М/о вч. математики Г. Савчишин 23.02 Комарнівська ЗОШ
Великолюбінський освітній округ
1 М/о вч. світової літератури І. Ольшанецька 13.02 Великолюбінська ЗОШ
2 М/о вч. біології О. Станкевич 13.02 Градівська ЗОШ
3 М/о вч. української мови та літератури Л. Пилипів 15.02 Великолюбінська ЗОШ
4 М/о вч. початкових класів Л. Вовчик 22.02 Градівська ЗОШ
5 М/о вч. англійської мови С. Хорус 23.02 Шоломиницька ЗОШ
6 М/о вч. математики А. Бучок 23.02 Великолюбінська ЗОШ
Переможненський освітній округ
1 М/о вч. математики Н. Приведа 02.02, 930 Березецька ЗОШ
2 М/о вч. української мови та літератури Г. Шайда 08.02 Бучалівська ЗОШ
3 М/о вч. біології Г. Слонівська 13.02 Бучалівська ЗОШ
4 М/о вч. історії Л. Байцар 14.02 Монастирецька ЗОШ
5 М/о вч. фізики Т. Олійник 29.02 Новосільська ЗОШ

  Викачати вісник повністю (3,4 MiB, 1 865 завантажень)

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

Освітній портал Яндекс.Метрика