81500, вул. Джерельна, 16, м. Городок Львівської області. Тел. 03-231-30462, e-mail: gorodokrvo@gmail.com

План роботи відділу освіти Городоцької РДА на березень 2012 року

План роботи відділу освіти Городоцької РДА на березень 2012 року

№ з/п Назва заходу Хто відповідає Дата і час Місце проведення

Методична робота

1 Подати інформацію про вчителів, які набиратимуть 1 клас Керівники шкіл До 01.03 М/к
2 Здати заявки на участь у Всеукраїнському фізичному конкурсі “Левеня-2012” М. Фостяк, координатори конкурсу До 1.03 Школи
3 Подати графіки засідань атестаційних комісій Голови АК І рівня До 1.03 М/к
4 Заняття школи молодого вчителя англійської мови О. Ждан 1.03, 1000 Городоцький НВК №2 (ІІ корпус)
5 Засідання школи молодого вчителя математики Н. Герасим 1.03, 1000 ЗОШ №3
6 Нарада з координаторами конкурсу “Кенгуру-2012” М. Фостяк 1.03, 1000 МАМ м. Городка
7 Нарада з учителями 4-х класів Г. Вакар 1.03, 1400 МАМ м. Городка
8 Проведення загальноосвітнього спецкурсу №3 (згідно додатку №1) М. Фостяк 2.03, 1000 МАМ м. Городка
9 Засдіання редколегії освітянської газети О. Войціцька 2.03, 1600 М/к
10 Нарада заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи з проблеми атестації педагогічних працівників.Домашнє завдання: проаналізувати виконання вимог чинної програми вчителями 4-х класів, зазначивши, яким тематично-календарним плануванням користується вчитель і яке навчально-методичне забезпечення предметів О. Войціцька 06.03, 1100 ЗОШ №5
11 Засідання школи молодого вчителя історії О. Сорока 06.03, 1400 МАМ м. Городка
12 Відзначення Шевченківських днів Керівники шкіл 9,10.03 Школи
13 Поновити банк даних дітей-інвалідів (згідно таблиці у вісн. №1) Директори шкіл До 10.03 м/к
14 Засідання районного методоб’єднання вч. французької мови С. Лимич 15.03, 1000 Переможненська ЗОШ
15 Інструктивно-методична нарада з учителями, які викладають хімію у школах району Л. Лещишин 12.03, 1100 МАМ м. Городка
16 Заняття школи молодого вчителя початкових класів М. Порєчна,Г. Вакар 14.03, 1330 Городоцький НВК №2
17 Засідання районного методоб’єднання вч. музики В. Лучит, Т. ЛуцівМ. Ковальчук С. Винарчик 15.03, 1000 Вовчухівська ЗОШБерезецька ЗОШ
18 Засідання районного методоб’єднання практичних психологів О. Стефанишин,О. Фойєр 15.03, 1100 Центр зайнятості
19 Презентація навчальної літератури для вчителів художньої культури, християнської етики, іноземних мов тощо. Зустріч з авторами підручників Г. Вакар 15.03, 1100 МАМ м. Городка
20 Організувати і провести Міжнародний математичний конкурс “Кенгуру-2012” (див. наказ №45 від 20.02.2012 р. М. Фостяк, координатори конкурсу 15.03,18.03 Школи
21 Проведення загальноосвітнього спецкурсу №12 (згідно додатку №2) М. Фостяк 20.03, 1000 МАМ м. Городка
22 Діагностичне засідання районної психолого-медико-педагогічної консультації І. Бобеляк 20.03, 1000 ЗОШ №5(каб. РПМПК)
23 Творчий портер вчителя української мови та літератури В. Дзюби Г. Кузбит 21.03, 1100 МАМ м. Городка
24 Засідання творчої групи вчителів початкових класів Г. Ліщинська,В. Львович 21.03, 1130 Городоцький НВК №2
25 Конференція вчителів основ здоров’я ЗНЗ “Захистимо дітей від туберкульозу” Д. Строкач 23.03, 1400 МАМ м. Городка
26 Організація і проведення пробного ЗНО-2012 Керівники шкіл, Г. Кузбит,М. Ривак 24.03, 100031.03, 1000 ЗОШ №5
27 Курси для вчителів трудового навчання, які атестувалися у 2010 році (додаток №3) М. Фостяк 26-29.03 ЗОШ №5
28 Інструктивно-методична нарада з вчителями правознавства О. Сорока 27.03, 1000 МАМ м. Городка
29 Реєстрація вчителів початкових класів, які атестувались у 2008 році (списки додаються) О. Сіканда,О. Михайляк 27-28.0327-28.03 ЗОШ №3ЗОШ №5
30 Науково-практична конференція з учителями початкових класів, які навчаються у рамках КМСПК і атестувалися у 2008 році Г. Вакар 27.03, 110028.03, 1100 ЗОШ №5ЗОШ №5
31 Перегляд вистави “Мина Мазайло” у постановці Львівського національного академічного театру імені Марії Заньковецької Г. Кузбит, керівники шкіл 28.03, 1300 Народний дім м. Городка
32 Подати атестаційні листи педагогічних працівників, стосовно яких прийматиме рішення атестаційна комісія ІІ рівня, та відповідні клопотання від АК І рівня Голови АК І рівня До 31.03 м/к
33 Подати звіт про проведення атестації у 2011-2012 н.р. (форма додається) Голови АК І рівня До 31.03 м/к
34 Виявити всі проблеми, що стосуються готовності початкової школи до роботи за новими програмами і подати їх перелік у відділ освіти Директори  шкіл До 31.03 м/к
35 Провести педагогічні ради в школах з питань організації навчання першокласників в умовах змін у початковій школі Директори шкіл Протягом місяця Школи
36 Залучити учнів загальноосвітніх шкіл та позашкільних навчальних закладів до конкурсу дитячої творчості “Охорона праці очима дітей” Директори ЗНЗ і ПНЗ Протягом місяця Роботи здавати в управління праці і соціального захисту
37 Провести бесіди, тематичні уроки, виховні години, присвячені 170-річчю від дня народження Миколи Лисенка Директори шкіл Протягом місяця Школи
38 Вивчення питання про стан викладання та рівень навченості учнів з української мови та літератури школах району Г. Кузбит Протягом місяця Школи
39 Атестаційна експертиза Тулиголівської ЗОШ, Завидовицького НВК, ДНЗ “Сонечко” с. Грімно О. Войціцька Протягом місяця Тулиголівська ЗОШ, Завидовицький НВКДНЗ “Сонечко” с. Грімно
Спортивні змагання
1 Першість району з настільного тенісу серед ЗОШ І-ІІ ступенів В. Дудченко,В. Мамбеткулов 11.03, 1100 ЗОШ №5
2 Першість району “Тато, мама і я –спортивна сім’я”серед ЗОШ І-ІІІ ступенів В. Дудченко 11.03, 1100 ЗОШ №3
3 Першість району з шашок і шахів серед ЗОШ І-ІІІ ступенів В. Дудченко 17.03, 1100 ЗОШ №3
4 Першість району з шашок і шахів серед ЗОШ І-ІІ ступенів В. Дудченко 18.03, 1100 ЗОШ №3
5 Першість району з настільного тенісу серед ЗОШ І-ІІІ ступенів В. Дудченко,В. Мамбеткулов 24.03, 1100 ЗОШ №5
Апарат відділу освіти
1 Перевірка організації харчування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківської опіки та дітей з малозабезпечених сімей. М. Старак 5-9.03 Школи
2 Здійснення перевірки щодо своєчасного виконання угод з охорони праці між адміністрацією та профспілковим комітетом ЗНЗ. Ю. Левкович 5-20.03 Школи
3 Перевірка стану ведення шкільної доку-ментації у школах району М. Старак 12-30.03 Школи
4 Аналіз невиробничого травматизму у ЗНЗ та підготовка пропозицій щодо поліпшення організації з профілактики невиробничого травматизму Ю. Левкович 21-30.03 Школи
5 Нарада керівників шкіл І. Яскевич 29.03, 1000 МАМ м. Городка
Група централізованого обслуговування
1 Подати пропозиції по переведенню котелень на альтернативіні види опалення у Підзвіринецькій ЗОШ, Городоцькій ЗОШ №3 і Галичанівській ЗОШ С. Котяш,Б. Пилат Протягом місяця Відділ освіти
2 Провести аналіз використання енергоносіїв за опалювальний сезон 2011-2012 рр Г. Кузнєцова Протягом місяця Відділ освіти
Робота освітніх округів
Освітній округ на базі Городоцької ЗОШ №4
1 М/о вч. світової літератури М. Кушнір 12.03 Родатицька ЗОШ
2 М/о вч. української мови та літератури Л. Козак 14.03 Городоцька ЗОШ №4
3 М/о вч. англійської мови Ю. Бобко 15.03 Добрянська ЗОШ
4 М/о вч. біології О. Врублевська 19.03 Вовчухівська ЗОШ
Освітній округ на базі Городоцької ЗОШ №5
1 М/о вч. англійської мови І. Сирота 01.03 Суховільська ЗОШ
2 М/о вч. української мови та літератури Н. Маєр 14.03 Заверещицька ЗОШ
3 М/о вч. історії М. Гук 20.03 Лісновицька ЗОШ
Комарнівський освітній округ
1 М/о вч. світової літератури О. Андріїшин 05.03 Чуловицька ЗОШ
2 М/о вч. англійської мови Г. Греділь 15.03 Чуловицька ЗОШ
3 М/о вч. початкових класів О. Сех 16.03 МАМ м. Комарно
Великолюбінський освітній округ
1 М/о вч. історії О. Заєць 13.03 Коропузька ЗОШ
2 М/о вч. фізики В. Парило 14.03 Порічненська ЗОШ
Переможненський освітній округ
1 М/о вч. англійської мови Н. Сорока 15.03 Тулиголівська ЗОШ
2 М/о вч. початкових класів Г. Стельмах 16.03 Мостівська ЗОШ

  Викачати вісник повністю (650,3 KiB, 1 657 завантажень)

Додаток №1 2.03 спецкурс (Городоцька МАМ)
  1. Янишин Надія Степанівна –ДНЗ с. Переможне
  2. Кушнір Марія Миколаївна –Родатицька ЗОШ
  3. Дякунчак В.М. –Березецька ЗОШ
  4. Марутяк Людмила Степанівна – ДНЗ с. Великий Любінь
  5. Вирнанська Світлана Степанівна –ДНЗ №1 м. Комарно
  6. Гуменчик Леся Михайлівна –ДНЗ №1 м. Комарно
  7. Коваль  Руслан Степанович –Монастирецька ЗОШ
  8. Бенсь Надія Ярославівна –Галичанівська ЗОШ
  9. Шніцар Наталя Михайлівна –Речичанська ЗОШ
  10. Комарницька Галина Дмитрівна –Кліцківська ЗОШ
  11. Недужак Наталія Осипівна –Кліцківська ЗОШ
  12. Мартиняк Марія Миколаївна – Великолюбінська ЗОШ
  13. Яремчук Зіна Трохимівна –Великолюбінська ЗОШ
  14. Сапуцький Ігор Тадейович –Речичанська ЗОШ
  15. Лило Ігор Володимирович – Суховільська ЗОШ
  16. Труш Орися Зеновіївна –Бірченська ЗОШ
  17. Бобко Зоряна Богданівна – Мавковицька ЗОШ
  18. Шегда Надія Євгенівна –Комарнівська ЗОШ
  19. Тарадада Ганна Зеновіївна –Комарнівська ЗОШ
  20. Калимон Лідія Романівна –Комарнівська ЗОШ
  21. Дрімалик Надія Романівна – Комарнівська ЗОШ
  22. Савчишин Дарія Степанівна – Комарнівська ЗОШ
  23. Кіндрат Марія Олексіївна –Комарнівська ЗОШ
  24. Клименко Зоя Михайлівна – Городоцька ЗОШ №4
  25. Гринчишин Олександра Володимирівна –Городоцька ЗОШ №4
  26. Хребтик Надія Ярославівна –Татаринівський НВК
  27. Утриско Галина Володимирівна –Комарнівська МАМ
  28. Шегда Надія Євгенівна –Комарнівська МАМ
  29. Грабар Руслан Євгенович – Комарнівська МАМ
  30. Федина Роман Володимирович –Комарнівська МАМ
  31. Вовк Лідія Юріївна –Комарнівська МАМ
  32. Карапінка Оксана Іванівна – Городоцький НВК №2
  33. Морміль Мирослава Володимирівна –Городоцький НВК №2
  34. Лопушанська Наталія Олександрівна –Мшанська ЗОШ
  35. Пацай Оксана Романівна –Долинянська ЗОШ
  36. Хома Євстахія Володимирівна
      Додаток №2 20.03 спецкурс №12 (Городоцька МАМ) 1. Колодій Євгенія Йосипівна – ДНЗ с. Великий Любінь 2.Дейнека Ольга Петрівна – ДНЗ с. В.Любінь 3. Бучій Ольга Миколаївна –Родатицька ЗОШ 4. Галонько Мар*яна Володимирівна –Родатицька ЗОШ 5.Іус Наталя Юріївна – ДНЗ №4м. Городка 6.Івин Віра Василівна –Угрівський НВК 7. Мельник Марія Петрівна –Великолюбінська ЗОШ 8.Заваринська Леся Михайлівна –Комарнівська ЗОШ 9. Сольська Юлія Ярославівна –Повітненська ЗОШ 10. Худоба Надія Орестівна –Градівська ЗОШ 11. Камрацька Мирослава Федорівна –Комарнівська ЗОШ   Додаток №3 26-29.03 – вчителі трудового навчання
  1. Миколик Дмитро Степанович –Комарнівська ЗОШ
  2. Демчук Юрій Михайлович –Великолюбінська ЗОШ
  3. Яремчук Зіна Трохимівна –Великолюбінська ЗОШ
  4. Губарєв Юрій Іванович –Переможненська ЗОШ
  5. Дільний Роман Мар*янович –Мильчицька ЗОШ
  6. Товариш Іван Степанович –Добрянська ЗОШ
  7. Канюк Степан Васильович –Великолюбінська ЗОШ

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

Освітній портал Яндекс.Метрика