Зустріч випускників Дубаневицької школи

25 лютого 2012 року у Народному домі села Дубаневичі відбулась зустріч випускників різних років Дубаневицької школи. На цей раз зал був заповнений повністю. Із різних населених пунктів України приїхали на зустріч люди, дорога яких у велике життя розпочиналась із Дубаневич. Саме тут вони отримали свій перший документ про освіту.

Великий святковий концерт підготовили учні школи для випускників, у якому звучали пісні, жарти,виконувались танці. Та і самі випускники (ті, що закінчили школу 35 років тому) приєдналися до свята, виконавши для вчителів декілька пісень про школу і Дубаневичі.

Присутніх у залі випускників привітав директор школи Маковецький В.В., розповів про здобутки та проблеми школи, про сучасних учителів та учнів, про співпрацю із громадою села.

По черзі учні брали інтерв’ю у випускників різних років, які охоче розповідали про своє колишнє шкільне життя, ділилися секретами успіху в житті, жартували. Приємно, що на свято-зустріч прибули учителі-пенсіонери, з якими пов’язана у випускників не одна сторінка шкільного життя, – Блащук К.Г., Іванців Н.І., Музика К.С., Коник Н.С.

Хвилиною мовчання випускники вшанували своїх товаришів, які відійшли вже в інший світ.

Наостанок продзвенів шкільний дзвінок, який покликав випускників на оглядини школи та своїх класів. Скільки спогадів пов’язано у цих людей з тими чи іншими класами! Є що згадати і вчителям!

Випускники відвідали не так давно створену музейну кімнату “Історія села Дубаневичі та школи”.

Залишити відповідь