День захисника Вітчизни у Заверещицькій ЗОШ

Кожній людині приємно, коли її вітають зі святом, а ще приємніше ,коли не забувають привітати. У нашій країні є дуже багато свят: іменини, день народження, релігійні свята, національні свята, День матері, День жінки і інші. Всі радіють приймаючи подарунки. чи просто теплі слова. Зовсім недавно мужчини святкували День захисника Вітчизни. Звичайно, в наш час є різні думки щодо традиції святкування цього Дня. Але є люди , які пройшли війну, які захищали кордони і в мирний час, які мали честь носити військову форму , які вважають 23 лютого справжнім чоловічим святом.

Тому учні Заверещицької ЗОШ І-ІІІ ступенів «Берегиня» організували ранок присвячений такій події.

Для того , щоб не виникало суперечок , чи це свято українське , чи ні ,ведучі (учениці 7-Б класу Тисляк Марта та Ярема Ірина) розповіли про історію виникнення і перейменування Дня Радянської Армії в День захисника Вітчизни.

Ще у 1999 році — Президент України Леонід Кучма видав Указ “Про День захисника Вітчизни”, в якому зазначено: “Враховуючи численні звернення громадських організацій, ветеранів війни, та з метою сприяння патріотичному вихованню молоді постановляю установити в Україні свято — День захисника Вітчизни, яке відзначати щорічно 23 лютого”.

Розпочався ранок привітаннями дідусів, татів учнями 5 класу. Далі стало весело. Учні 6 класу веселили всіх присутніх гуморесками. Репертуар юних аматорів складався з трьох частин: гумор козацьких часів, гумор царської Росії, та гуморески радянських часів. У залі лунав сміх, коли слухали лист-відповідь козаків турецькому султану,коли солдати , які пройшли науку полковника невпопад відповідали на питання генерала. Особливо повчальною була гумореска про хлопців , які прослужили короткий термін в іншій країні, приїхавши додому забули рідну мову.

На моє запитання «Чи сподобались вам гуморески?» У відповідь було чути: так, але мало. Усі веселі , з піднятим настроєм вийшли із актового залу.

Педагог-організатор Хома Н.І.

Залишити відповідь