Пробне ЗНО в районі

Пробне ЗНО24 і 31  березня просторі класи Городоцької ЗОШ І-ІІІ  ступенів № 5  заполонили  одинадцятикласники   шкіл району, які вирішили випробувати рівень своєї підготовки до сертифікаційного зовнішнього оцінювання на пробному ЗНО.

24 березня в одинадцяти аудиторіях пункту пробного тестування  148 учнів виконували завдання з української мови та літератури, англійської мови, біології фізики та всесвітньої історії. У цей день не з’явилося 6 зареєстрованих учасників.

31 березня школярі перевіряли знання з математики, історії України, хімії та географії. До пункту пробного тестування з’явилося 113 учасників, які розмістилися у восьми аудиторіях (5 не з’явилося).

Першого дня в ППТ працювало 28 вчителів, другого – 22.

Інструктори дуже відповідально поставилися до виконання своїх обов’язків, чітко дотримуючись технологічної карти.

Чергові пропускали дітей у пункт тестування перевіряючи необхідні документи: паспорт (свідоцтво та довідку зі школи),  запрошення і квитанцію про оплату. Біля входу в аудиторії інструктори ще раз ідентифікували особу. Під час виконання роботи  дітьми, у їх запрошеннях було поставлено підпис. Всі дії персоналу ППТ були спрямовані на те, щоб діти повністю відчули атмосферу зовнішнього незалежного оцінювання.

Результати пробного ЗНО допомогли учням виявити недоопрацювання і прогалини у знаннях, зорієнтували їх над чим  працювати, готуючись до основного випробування,  як раціонально розподілити час, щоб встигнути виконати всі завдання.

Відповідальний за ППТ                                Іщук О.В.

Залишити відповідь