81500, вул. Джерельна, 16, м. Городок Львівської області. Тел. 03-231-30462, e-mail: gorodokrvo@gmail.com

План роботи відділу освіти Городоцької РДА на квітень 2012 року

План роботи відділу освіти Городоцької РДА на квітень 2012 року

№ з/п Назва заходу Хто відповідає Дата і час Місце проведення

Методична робота

1 Проведення Всеукраїнського фізичного конкурсу “Левеня” М. Фостяк, координатори конкурсу 1.04, 1000 Школи
2 Подати інформацію про рух кадрів за І квартал 2012 р. (форма у Віснику №3) Директори шкіл, А. Миколик До 2.04 М/к
3 Засідання редколегії освітянської газети О. Войціцька 2.04, 1500 Відділ освіти
4 Провести виховні години, акції, присвячені темі “Милосердя не має віку й статі. Приєднуйтесь до руху Червоного Хреста” Директори шкіл 2.04-2.05 школи
5 Засідання школи молодого вчителя української мови та літератури М. Гавришко,Г. Кузбит 04.04, 1000 Городоцький НВК №2
6 Засідання районного методоб’єднання голів шкільних методоб’єднаннь класних керівників Л. Лещишин,І. Баховська 04.04, 1400 МАМ м. Городка
7 Семінар-навчання для вчителів української мови та літератури, які працюють з учнями 11 класів Г. Кузбит 04.04, 1000 МАМ м. Городка
8 Засідання районного методоб’єднання вчителів художньої культури Г. Гринашко 05.04, 1000 Городоцька ЗОШ №5
9 Засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти Городоцької РДА І. Яскевич,А. Миколик 05.04, 1000 Відділ освіти
10 Засідання районного методичного об’єднання соціальних педагогів М. Яремко,К. Шевчук 05.04, 1000 Дубаневицька ЗОШ
11 Районний семінар учителів англійської мови з участю представників “Oxford University Press” О. Войціцька,В. Стефанишин 05.04, 1100 МАМ м. Городка
12 Конференція для вчителів християнської етики. Л. Лещишин,М. Саврей 18.04, 1400 МАМ м. Городка
13 Засідання творчої групи вчителів математики М. Фостяк,А. Шишко 19.04, 1000 Городоцький НВК №2
14 Заняття школи молодого вчителя математики Н. Герасим,О. Фойєр 19.04, 1000 Городоцька ЗОШ №3
15 Засідання школи молодого психолога О. Стефанишин,О. Фойєр 19.04, 1100 МАМ м. Городка
16 Заняття школи молодого вчителя англійської мови О. Ждан 19.04, 1000 Родатицька ЗОШ
17 Конкурс шкільних агітбригад на тему “Молодь обирає здоров’я” (конкурс літературно-музично-спортивних композицій; конкурс плакатів; конкурс фотографій і худжніх робіт) (заявки здати в м/к до 19.04) О. Войціцька,Л. Лещишин 23.04, 1000 МАМ м. Городка
18 Провести в ЗНЗ району інформаційно-просвітницькі години та виховні години, приурочені 26 річниці Чорнобильської трагедії Керівники ЗНЗ 23-27.04 ЗНЗ району
19 Засідання  районного методоб’єднання педагогів-організаторів Л. Лещишин,В. Леміч 24.04, 1400 МАМ м. Городка
20 Засідання районної психолого-медико-педагогічної консультації з метою визначення адекватних умов навчання та виховання І. Бобеляк 24.04, 1000 Городоцька ЗОШ №5
21 Засідання міжокружного об’єднання вчителів трудовго навчання (освітні округи Городоцьких ЗОШ №4, №5, Городоцький НВК №3, Городоцька ЗОШ №3) Н. Пілат,О. Іщук,В. Шум’яцький 25.04, 1030 Долинянська ЗОШ
22 Засідання районного методоб’єднання вчителів-логопедів І.Лобур,І. Бобеляк 25.04, 1100 Мшанська ЗОШ
23 Засідання районного методоб’єднання вч. образотворчого мистецтва Є. Грабар 25.04,1000 Комарнівська МАМ
24 Районний конкурс дитячої творчості “Охорона праці очима дітей” Директори ЗНЗ і ПНЗ 25.04 Управління праці і соціального захисту
25 Засідання районного методоб’єднання вч. фізичної культури В. Дудченко 26.04 Городоцька ЗОШ №4
26 Засідання районного методоб’єднання вч. французької мови Г. Войтухів 29.04 Великолюбінська ЗОШ
27 Атестаційна експертиза Тулиголівської, Зашковицької ЗОШ, Завидовицького НВК, ДНЗ “Сонечко” с. Грімне О. Войціцька Протягом місяця Зашковицька ЗОШ
28 Апробація навчальної літератури- німецька мова- художня культура - фізика   - геометрія - інформатика О. БутковськаБ. Доскуч Л. Герасим Г. Максимець Г. Голуб В. Куцик Протягом місяця Школи
29 Вивчення питання на колегію про стан викладання та рівень навченості дітей з української мови та літератури Г. Кузбит Протягом місяця Школи
Спортивні змагання
1 Зональні змагання з міні-футболу серед команд ЗОШ І-ІІІ ступенів (10 учасників + 1 представник) П. Мамбеткулов,Ю. Дидьо,В. Фариняк Л. Успенська, В. Микитин 21.04, 1000 Комарнівська ЗОШ, Великолюбінська ЗОШ,Мшанська ЗОШ,Городоцька ЗОШ №4
2 Фінал з міні-футболу серед команд ЗОШ І-ІІІ ступенів (10 уч. + 1 представник) Ю. Дидьо,П. Мамбеткулов 24.04, 1300 м. Комарно, стадіон “Газовик”
3 Першість району з гирьового спорту серед команд ЗОШ І-ІІІ ступенів В. Дудченко 28.04, 1100 м. Городок, ст. “Колос”
4 Обласні змагання “Старти надій” серед учнів ЗОШ І-ІІІ ступенів (12 уч. + 1 представник) В. Фариняк 28.04, 1100 м. Новояворівськ
5 Обласні змагання з футболу “Шкіряний м’яч” Р. Андрухович,І. Берендович 28.04, 1100 м. Новояворівськ
Апарат відділу освіти
1 Організаційна робота щодо проведення обліку дітей та підлітків шкільного віку від 5 до 18 років М. Старак Протягом місяця Відділ освіти
2 Оформлення документів випускникам ЗНЗ, які за станом здоров’я будуть звільнені від проходження ДПА М. Старак 10-20.04 Відділ освіти
3 Колегія відділу освіти:1. Про стан викладання української мови та літератури у загальноосвітніх школах та рівень навченості учнів.2. Про стан ведення шкільної документа-ції у Городоцьких ЗОШ №3 і №4, Комарнівській ЗОШ, Березецькій ЗОШ, Коропузькій ЗОШ, Мильчицькій ЗОШ 3. Виконання ухвали колегії від 29.04.2010 р. “ Про рівень забезпеченості шкільних бібліотек підручниками, програмовою художньою та довідковою літературою” І. ЯскевичГ. Кузбит    М. Старак         О. Сорока   29.04, 1000 МАМ м. Городка
Група централізованого обслуговування
1 Організація проведення місячника озеле-нення і Дня довкілля у загальноосвітніх навчальних закладах району С. Котяш,Б. Пилат Протягом місяця ЗНЗ району
2 Підведення підсумків закінчення опалювального сезону за період жовтень 2011 року – квітень 212 року Г. Кузнєцова Квітень Відділ освіти
Робота освітніх округів
Освітній округ на базі Городоцької ЗОШ №4
1 М/о вч. початкових класів В. Івин 05.04 Угрівський НВК
2 М/о вч. англійської мови Г. Бартиш 05.04 Родатицька ЗОШ
3 М/о вч. математики Л. Семенова 05.04 Городоцька ЗОШ №4
4 М/о вч. біології Н. Панченко 23.04 Городоцька ЗОШ №4
5 М/о вч. історії М. Сярий 24.04 Родатицька ЗОШ
Освітній округ на базі Городоцької ЗОШ №5
1 М/о вч. математики О. Бендас 04.04 Городоцька ЗОШ №5
2 М/о вч. світової літератури О. Конанець 23.04 Городоцька ЗОШ №5
3 М/о вч. фізики М. Кушнірук 25.04 Городоцька ЗОШ №5
4 М/о вч. початкових класів Г. Алексюк 25.04 ДНЗ №2 м. Городка
5 М/о вч.англійської мови М. Новосад 26.04 Дроздовицька ЗОШ
Комарнівський освітній округ
1 М/о вч. початкових класів О. Цуньовська 11.04 ДНЗ №2 м. Комарно
2 М/о вч. фізики М. Кіндрат 25.04 Комарнівська ЗОШ
3 М/о вч. математики Л. Федусь 26.04 Підзвіринецька ЗОШ
Великолюбінський освітній округ
1 М/о вч. української мови та літератури Ю. Глушко 04.04 Порічненська ЗОШ
2 М/о вч. початкових класів Г. Карчевська 05.04 Великолюбінський ДНЗ “Сонечко”
3 М/о вч. біології М. Комінко 18.04 Шоломиницька ЗОШ
4 М/о вч. світової літератури Л. Матківська 23.04 Великолюбінська ЗОШ
4 М/о вч. фізики Н. Іваніцька 25.04 Великолюбінська ЗОШ
5 М/о вч. англійської мови С. Макух 26.04 Коропузька ЗОШ
Переможненський освітній округ
1 М/о вч. історії С. Бринецька 03.04 Переможненська ЗОШ
2 М/о вч. світової літератури С. Кликоцька 23.04 Монастирецька ЗОШ
3 М/о вч. математики Т. Олійник 26.04 Переможненська ЗОШ

  Викачати вісник повністю (3,5 MiB, 1 988 завантажень)

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

Освітній портал Яндекс.Метрика