Звіт оздоровчого табору при Бучалівській ЗОШ

29 травня відбулося відкриття табору «Пізнайко». Охочих  відвідати його  зібралось чимало. З хорошим настроєм почалась робота: розподіл дітей на загони,ознайомлення з планами на майбутні дні табору.

Цей день розпочався з несподіванки для дітей – конкурсу «Алло, ми шукаємо таланти».  Яке багатство талантів відкрилося в нашій Бучалівській школі! Учні проявили себе з різних сторін: вмінні передати веселість гуморески, душу українського народу в пісні,  перевтілення в різні образи, донести через рухи танцю  харизматичність відтворених образів.

Ще цікавішим видався день 30 травня,  відбулась довгоочікувана поїздка на екскурсію у зоопарк « Лімпопо » у село Меденичі. Про кількість бажаючих поїхати свідчать  відправлені  два автобуси.

             Яким цікавим виявилося для нас різноманіття тваринного  світу!  Яких тільки мешканців  ми тут не побачили!

Тут і мавпи, й крокодили,
І ведмеді , і вовки…
Всі вони у клітках жили,
Ну, а ми до них прийшли.

Щасливі, переповнені емоціями,  повертаючись додому, ми відвідали підпільний штаб Р. Шухевича, який знаходиться у селі Грімно. Кожний відвідувач поринув у далеке минуле, повсякденне життя нашого народу.

Щодня ми старались заново пізнати рідне  село,  яке має свою історію, свої звичаї і традиції.

1 червня,  усім табором,  ми відсвяткували Міжнародний  День захисту дітей. В цей святковий день було проведено багато розваг, цікавих ігор, естафет та конкурсів. Переможців цього дійства було нагороджено грамотами та призами. На закінчення свята  відбувся концерт «Світ дитинства».

Минають дні за днями , та не  закінчується цікаве та захоплююче життя  нашого табору..

Побачивши таємниці природи, малі вихованці вирішили проявити свої творчі здібності. Вони уявили себе юними художниками. В цей день було проведено конкурс малюнків «У руках бережливо ми планету тримаєм». Для оформлення малюнків використовувався акрил, гуаш та інші фарби, крейда.

7  червня ми знову відправились у подорож, цього разу нас чекала екскурсія у МАМ (м. Комарно)

 Екскурсовод Вовк Лідія Юріївна розповіла і показала нам, як можна розкрити свої таланти і здібності. Кожний відвідувач захоплювався виробами, створеними дитячими руками .

11 червня ми організували «День козачат», де наші учні змогли проявити свою силу і  відвагу, спритність і мужність. Було проведено конкурс на краще виконання козацької пісні, спортивно – розважальні ігри  «Козацькі звитяги».

Закінчилося дійство переглядом фільму про козаків.

На превеликий жаль дні швидко проминули.  Настав час прощання у нашому таборі. В цей день ми провели КВК «Туристичне», веселі старти. На закриття табору відбувся святковий концерт та підведення підсумків роботи.

Захоплюючі  враження надовго залишаться в пам’яті наших вихованців.

Залишити відповідь