81500, вул. Джерельна, 16, м. Городок Львівської області. Тел. 03-231-30462, e-mail: gorodokrvo@gmail.com

План роботи відділу освіти Городоцької РДА на листопад 2012 року

План роботи відділу освіти Городоцької РДА на листопад 2012 року

№ з/п Назва заходу Хто відповідає Дата і час Місце проведення  

Методична робота

 
1 Провести відкриті уроки, святкові лінійки, урочисті вечори з нагоди відзначення 94-ї річниці ЗУНР Директори шкіл 01.11 ЗНЗ  
2 Подати інформацію про педпрацівників, що атестувалися у 2008, 2009, 2010 роках, проходять курсову перепідго-товку за кредитно-модульною системою та потребують проходження курсів ІКТ (форма додається) Директори шкіл, А. Миколик До 01.11 М/к  
3 Провести конкурс молодих прозаїків імені Катрі Гриневичевої Г. Кузбит, Керівники шкіл 01.11 - 07.11 ЗНЗ  
4 Теренова гра “Листопадовий Чин у Городку” (заявки здати в м/к до 1.11) Директори шкіл 03.11, 930 МАМ м. Городка  
5 Першість району з настільного тенісу серед шкіл І-ІІІ ступенів П. Мамбеткулов 03.11, 1100 Городоцький НВК №5  
6 Конференція «Історична постать Олени Степанів-Дашкевич» О. Сорока, вчителі історії 06.11, 1100 МАМ м. Городка  
7 Заняття школи молодого вчителя української мови та літератури М. Гавришко 07.11, 1100 Комарнівська ЗОШ  
8 Заняття школи педагогічної майстерності вчителів початкових класів Н. Геращенко 07.11, 1500 Городоцька ЗОШ №3  
9 Подати інформацію про вивчення іноземних мов (форми додаються) О. Войціцька, директори шкіл   м/к  
10 Здати звіт про проведення І етапу спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» Керівники шкіл До 09.11 м/к  
11 Відзначити у навчальних закладах День української писемності і мови Директори шкіл 09.11 Школи  
12 Конкурс «Радіодиктант» Г. Кузбит, керівники шкіл 09.11 ЗНЗ  
13 Подати матеріали на конкурс «Найкра-щий відгук на сучасну дитячу прозу» Директори шкіл До 10.11 М/к  
14 Провести конкурсу з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер» А. Миколик, Г. Підляська, шкільні координатори 11.11 ЗНЗ  
15 Засідання міжокружного методоб’єднан-ня вчителів географії (Великолюбін-ський і Комарнівський освітні округи) О. Іщук, Р. Гелешко, Н. Левицька 14.11, 1000 Новосільська ЗОШ  
16 Заняття школи молодого вчителя англійської мови (спец. до 5 р.) О. Ждан 15.11, 1000 Городоцька ЗОШ №4  
17 Засідання школи молодого вчителя початкових класів М. Порєчна 16.11, 1330 Городоцький НВК №2  
18 Конкурс на кращого знавця української мови імені Петра Яцика Г. Кузбит, М. Морміль 17.11, 1000 Городоцький НВК №2  
19 Заняття школи молодого вчителя історії О. Сорока Б. Божик 20.11, 1000 Переможненська ЗОШ  
20 Засідання районного методоб’єднання шкільних бібліотекарів О. Сорока, О. Сяра 22.11, 1100 МАМ м. Городка  
21 Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» Л. Лещишин 22.11, 1400 Переможненська ЗОШ, Городоцька ЗОШ №3  
22 Засідання районного методоб’єднання вчителів художньої культури З. Хомин, Н. Михалецька 22.11, 1000 Городоцька ЗОШ №3  
23 Засідання районного методоб’єднання вчителів фізкультури В. Фариняк 22.11, 1000 Городоцька ЗОШ №4  
24 День пам’яті жертв голодомору та політичних репресій: акція “Незабудки пам’яті. Засвіти свічку” Директори шкіл 26.11 ЗНЗ  
25 Засідання міжокружного методичного об’єднання вчителів хімії Л. Лещишин, І. Роговик, О. Іванчук 26.11, 1000 Родатицька ЗОШ Переможненська ЗОШ  
26 Заняття школи педагогічної майстерності вчителів української мови та літератури М. Тюрдьо 28.11, 1000 Великолюбінська ЗОШ  
27 Заняття школи молодого вчителя української мови та літератури М. Гавришко 28.11, 1000 Великолюбінська ЗОШ  
28 Засідання методичного об’єднання вчителів логопедів І. Лобур, І. Бобеляк 28.11, 1100 Городоцький НВК №5, каб. РПМПК  
29 Семінар заступників директорів з виховної роботи Л. Лещишин, О. Швець 28.11, 1400 МАМ м. Городка  
30 Засідання районного методоб’єднання вчителів християнської етики М. Саврей, К. Стефінів 28.11, 1000 Березецька ЗОШ  
Апарат відділу освіти  
1 Проведення навчання і перевірки знань з охорони праці керівників ЗНЗ, їх заступників і завгоспів Ю. Левкович 05-09.11 Городоцький НВК №5
2 Оформлення звітності за формами Д4-Д9 Ю. Левкович Протягом місяця Відділ освіти
3 Підготовка питання на колегію відділу освіти «Про стан та ефективність використання варіативної складової навчального плану відповідно до запитів учнів» Ю. Левкович, М. Старак Протягом місяця Відділ освіти
4 Атестаційна експертиза Підзвіринецької Суховільської, Монастирецької, Грімненської ЗОШ, Татаринівського НВК Ю. Левкович, М. Старак Протягом місяця Школи
5 Колегія відділу освіти 1. Про стан та ефективність використан-ня варіативної складової навчального плану відповідно до запитів учнів 2. Про стан роботи з розвитку творчих та інтелектуальних здібностей учнів, залучення дітей до діяльності у різноманітних об’єднаннях за інтересами 3. Про стан роботи педагогічних колективів щодо формування художньої культури, розвитку творчих здібностей школярів на уроках образотворчого мис-тецтва, музики та художньої культури 4. Про стан виконання ухвали колегії від-ділу освіти від 23.11.11 р. (прот. №2, п.1) І. Яскевич Ю. Левкович, М. Старак     М. Фостяк       Методисти         Ю. Левкович 29.11, 1000 МАМ м. Городка
Група централізованого обслуговування  
1 Перевірка оформлення актів на списання будівельних матеріалів використаних на проведення будівельно-ремонтних робіт в навчальних закладах при підготовці до нового навчального року Я. Рап Протягом місяця Школи  
2 Знімання, повірка та встановлення лічильників обліку води в загально-освітніх навчальних закладах району Б. Пилат Протягом місяця Школи  
3 Проведення технічного ослуговування котелень в навчальних закладах, які обігріваються природним газом С. Котяш Протягом місяця Школи  
Робота освітніх округів  
Освітній округ на базі Городоцької ЗОШ №4  
1 М/о вч. української мови та літератури Н. Кіш 14.11 Родатицька ЗОШ  
2 М/о вч. математики Б. Захарко 22.11 Братковицька ЗОШ  
3 М/о вч. історії С. Сорока 26.11 Милятинська ЗОШ  
4 М/о вч. фізики О. Голинська 28.11 Вовчухівська ЗОШ  
Освітній округ на базі Городоцької ЗОШ №5  
1 М/о вч. англійської мови С. Пачок 08.11 Речичанська ЗОШ  
2 М/о вч. української мови та літератури Н. Попко 14.11 Городоцька ЗОШ №5  
3 М/о вч. біології Д. Лемчик 19.11 Дроздовицька ЗОШ  
4 М/о вч. світової літератури Н. Жук 26.11 Керницький НВК  
5 М/о вч. фізики М. Давид 28.11 Суховільська ЗОШ  
Великолюбінський освітній округ  
1 М/о вч. фізики В. Парило 14.11 Порічненська ЗОШ  
2 М/о вч. світової літератури О. Чернявська 19.11 Великолюбінська ЗОШ  
3 М/о вч. біології В. Ковальчук 19.11 Вишнянська ЗОШ  
4 М/о вч. української мови та літератури С. Фурльовська 21.11 Коропузька ЗОШ  
5 М/о вч. математики О. Соловій 22.11 Коропузька ЗОШ  
6 М/о вч. англійської мови М. Бідник 29.11 Градівська ЗОШ  
Комарнівський освітній округ  
1 М/о вч. української мови та літератури С. Миколик 07.11 Комарнівська ЗОШ  
2 М/о вч. англійської мови З. Когут 15.11 Грімненська ЗОШ  
3 М/о вч. початкових класів І. Бей 20.11 Грімненська ЗОШ  
4 М/о вч. біології М. Камрацька 26.11 Комарнівська ЗОШ  
Переможненський освітній округ  
1 М/о вч. світової літератури О. Підківка 12.11 Бучалівська ЗОШ  
2 М/о вч. фізики Г. Шпить 14.11 Монастирецька ЗОШ  
3 М/о вч. біології М. Івасечко 19.11 Березецька ЗОШ  
4 М/о вч. історії   С. Бринецька 20.11 Переможненська ЗОШ  
5 М/о вч. української мови та літератури М. Тринда 28.11 Бучалівська ЗОШ  

  Викачати вісник повністю (710,7 KiB, 1 206 завантажень)

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

Освітній портал Яндекс.Метрика