Тиждень Добра та Милосердя

Що найціннішого є у житті,
І найдорожчого за все на світі,
То – доброта, запам’ятайте діти,
І хай вона крокує по землі.
Цінніш  за перлів, золота і слави,
Вона єдина зігріває нас,
Така одвічна, мудра , нелукава,
Пригорне кожне серце повсякчас.
А ми сьогодні, поєднавши руки,
Запалюємо свічку доброти,
Її вогонь освітлює стежину
Й допомагає впевнено іти.
Любіть життя, несіть в долонях світло,
І відкривайте душі для добра.

Традиційно в грудні місяці в Городоцькій ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів проходив тиждень Добра та Милосердя. Цього року він проводився під девізом “Нехай наші добрі справи проростуть та стануть міцними”. Волонтерський загін активізував свою роботу щодо збору необхідних речей, шкільного приладдя, іграшок, книжок, продуктів харчування та ін. для дітей школи-інтернату та людей похилого віку, спонукав учнів робити добрі справи на благо однокласників, батьків, вчителів, мешканців міста.

Цікавою і різноманітною була започаткована акція “П’ять картоплин”. Волонтери шкільного загону залучали до добрих справ, роздаючи подарунки людям, які потребують допомоги.

Не залишилися байдужими учні 1-11 класів. Вони створили галявину доброти та постійно надають допомогу птахам, яки взимку приходиться дуже сутужно.

Сьогодення потребує не лише добрих справ, а й милосердя, чуйності, толерантності, співчуття. Саме такі якості намагаються виховувати в учнів школи педагоги. Це стане для дитини одним з головних уроків для отримання високого звання – “ЛЮДИНА”.

Залишити відповідь