Конкурс –виставка «Різдвяна шопка»

Ступає на поріг січень, а разом з ним новорічні свята. Найвеличніше та найпрекрасніше з них – Різдво. Понад півтора тисячоліття з року в рік увесь християнський світ з радістю відзначає день приходу на світ Сина Божого. Це надзвичайно важлива подія з історії земного життя Спасителя, яка так зворушує серце. Адже Різдво Богочоловіка, Дитяти від Духа Святого і Марії, ознаменувало початок нового відліку людської історії, нового розуміння сенсу буття.

Український народ має винятково гарні та багаті традиції святкування Святого вечора та Різдва. Ми, як і наші пращури багато віків тому, також з нетерпінням чекаємо того особливого дня і радісно святкуємо народження Христа, наповнюючи це святкування багатими споконвічними традиціями.

Тож, в нашій школі панує передріздвяна радість, світла й чарівна атмосфера. Невід’ємним атрибутом стала ялинка, яка дарує всім новорічний настрій. А в шкільному коридорі впадає в очі виставка різдвяних шопок. Ці роботи надзвичайно красиві, адже в них втілено дитячу фантазію та майстерність. У конкурсі взяли участь всі класи. Шопки різні – паперові, з використанням тростини, сіна та вати. Зустрічаються навіть дерев’яні та кам’яні. Серед паперових робіт відзначились такі класи: 4 – Б, 6 – Б, 1 – А, 5 – А, 9 – Б. Деякі класи виконували дві роботи, зокрема, 6 – Б – використовуючи тростину і папір. Робота 9 – Б була з пінопласту та сіна, а друга – з паперу та вати. Гарну композицію виконав 9 – А клас, у їхню роботу входила тростина, а дашок прикрашений хвоєю та штучним снігом. Особливо гарною була кам’яна шопка 4-А класу.

Приємно відзначити, що в школі проводяться такі заходи, адже учні усвідомлюють зміст цього свята і своїми ж композиціями дарують передріздвяний настрій іншим.

Залишити відповідь