81500, вул. Джерельна, 16, м. Городок Львівської області. Тел. 03-231-30462, e-mail: gorodokrvo@gmail.com

План роботи відділу освіти Городоцької РДА на лютий 2013 року

 

№ з/п

Назва заходу

Хто відповідає

Дата і час

Місце проведення

Методична робота

1

Засідання районного методичного об’єднання вчителів християнської етики

М. Саврей

6.02, 1000

Городоцька МАМ

2

Засідання творчої групи вчителів початкових класів

Т. Устінова,

Г. Ліщинська

7.02, 1000

Городоцька ЗОШ №4

3

Нарада шкільних бібліотекарів

О. Сорока,

О. Сяра

7.02, 1100

Городоцька МАМ

4

Засідання районного методичного об’єднання практичних психологів

І. Фостяк,

О. Тригуб

7.02, 1100

Районний центр зайнятості

5

Подати інформацію про сади ЗНЗ та ПНЗ (форма додається)

Л. Лещишин,

керівники ЗНЗ і ПНЗ

До 8.02

М/к

6

Координаторам конкурсу “Кенгуру 2013” здати заявку про участь у конкурсі (копії здати в методкабінет)

М. Фостяк, координатори конкурсу

До 10.02

ЗНЗ району

7

Подача у Департамент з питань освіти, науки, сім’ї та молоді інформації про потребу у підготовці фахівців із числа сільської молоді у вищих навчальних закладах ІІІ-IV рівнів акредитації

А. Миколик

До 12.02

Департамент з питань освіти, науки, сім’ї та молоді

8

Семінар заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи освітнього округу Городоцького НВК №5

О. Войціцька,

С. Гевак

12.02, 1000

Мшанська ЗОШ

9

Семінар новопризначених керівників шкіл

О. Войціцька,

С. Гевак

12.02, 1000

Мшанська ЗОШ

10

Засідання районного методичного об’єднання педагогів-організаторів

В. Леміч

12.02, 1000

Городоцька МАМ

11

Засідання школи молодого вчителя початкових класів

М. Порєчна

12.02, 1400

Городоцький НВК №2

12

Засідання районного методичного об’єднання вчителів інформатики (запрошуються вчителі інформатики ЗОШ І-ІІІ ступенів)

Г. Підляська

13.02, 930

Великолюбінська ЗОШ

13

Засідання районного методичного об’єднання голів шкільних методичних об’єднань класних керівників

І. Баховська

13.02, 1400

Городоцька МАМ

14

Засідання школи педагогічної майстерності вчителів початкових класів

Н. Геращенко

13.02, 1500

Городоцька ЗОШ №3

15

Засідання міжокружного методичного об’єднання вчителів географії (освітні округи Городоцької ЗОШ №4 і Городоцької ЗОШ №5)

В. Куруп

13.02, 1040, авт. Львів-Бар з Городка о 1010

Милятинська ЗОШ

16

Засідання міжокружного методичного об’єднання вчителів музичного мистецтва (Городоцький округ)

У. Буряк

14.02, 1000

Великолюбінська ЗОШ

17

Засідання редколегії газети «Освітянські обрії Городоччини»

О. Войціцька

14.02, 1500

Відділ освіти

18

Формування та звірка електронного замовлення на виготовлення документів для випускників ЗНЗ району на основі фотокомп’ютерних технологій

А. Миколик, керівники ЗНЗ

До 15.02

Методкабінет

19

Засідання творчої групи вчителів світової літератури

Г. Кузбит,

Т. Демидова

18.02, 1000

ЗОШ №4

20

Засідання міжокружного методичного об’єднання вчителів хімії

І. Роговик

18.02, 1030

Городоцька ЗОШ №3

21

Семінар-практикум для заступників директорів з виховної роботи

Л. Лещишин

20.02, 1000

Городоцький нВК №5

22

Засідання школи педагогічної майстерності вчителів української мови

М. Тюрдьо

20.02, 1000

Великолюбінська ЗОШ

23

Відзначення Дня рідної мови

Керівники шкіл, Г. Кузбит

21.02

ЗНЗ

24

Засідання районного методичного об’єднання вчителів образотворчого мистецтва

Є. Грабар

21.02 1000

Великолюбінська ЗОШ

25

Засідання міжокружного методичного об’єднання вчителів музичного мистецтва (Комарнівський округ)

А. Сеньків

21.02, 1000

Тулиголівська ЗОШ

26

Засідання районного методичного об’єднання вчителів-логопедів

І. Бобеляк

21.02, 1000

РПМПК

27

Засідання районного методичного об’єднання вчителів фізичної культури

В. Фариняк

21.02, 1030

Великолюбінська ЗОШ

28

Обласний методичний семінар вчителів-методистів фізичної культури

В. Фариняк

21.02, 1030

Великолюбінська ЗОШ

29

Засідання школи педагогічної майстер-ності вчителів світової літератури

Г. Кузбит,

О. Муринець

25.02, 1000

ЗОШ №3

30

Засідання міжокружного методичного об’єднання вчителів хімії

О. Іванчук

25.02, 1030

Переможненська ЗОШ

31

Заняття школи молодого історика

В. Божик

26.02, 1400

Городоцький НВК №2

32

Засідання методичної ради

О. Войціцька

26.02, 1400

Методкабінет

33

Засідання районного методичного об’єднання вчителів 1 класів

М. Морміль,

В. Львович

27.02, 1400

Городоцька МАМ

34

Засідання районного методичного об’єднання вчителів французької мови

Г. Войтухів,

М. Утриско

28.02, 1000

Березецька ЗОШ

35

Провести конкурс-огляд з виявлення обдарованих дітей «Наші зірочки» (1-4 кл.). Інформацію здати в методкабінет до 28.02.2013 р.

М. Морміль,

вч. поч. класів, вч. музики

Протягом місяця

ЗНЗ

Спортивні змагання

1

Обласні спортивні ігри школярів Львів-щини з гандболу (юнаки) 1996 р.н.

П. Мамбеткулов

6-8.02

м. Львів

2

Чемпіонат області з гандболу (юнаки) серед учнів ДЮСШ 1996-97 р.н.

П. Мамбеткулов

7-9.02

ОДЮСШ м. Львів

3

Чемпіонат області з гандболу (дівчата) серед учнів ДЮСШ 1996-97 р.н.

П. Мамбеткулов

13-14.02

ДЮСШ м. Яворів

(м. Новояворівськ)

4

Обласні спортивні ігри школярів Львів-щини з гандболу (дівчата) 1996 р.н.

П. Мамбеткулов

14-15.02

м. Новояворівськ

5

Першість з шахів/шашок серед шкіл І-ІІ ступенів

О. Осінський,

Л. Божик

16.02, 1100

Городоцька ЗОШ №3

6

Обласні спортивні ігри школярів Львів-щини з волейболу (юнаки) 1996 р.н.

П. Мамбеткулов

21-22.02

м. Сокаль

7

Чемпіонат області з гандболу (юнаки) серед учнів ДЮСШ 1997-98 р.н.

П. Мамбеткулов

21-23.02

ОДЮСШ м. Львів

8

Чемпіонат області з волейболу (дівчата) серед учнів ДЮСШ 1996-97 р.н.

П. Мамбеткулов

21-23.02

ДЮСШ м. Новий Розділ

9

Чемпіонат області з волейболу (юнаки) серед учнів ДЮСШ 1996-97 р.н.

П. Мамбеткулов

22-24.02

ДЮСШ м. Борислава

Апарат відділу освіти

1.

Формування банку даних на отрмання випускної документації випускників шкіл

М. Старак

Протягом місяця

Віділ освіти

2.

Атестаційна експертиза Родатицької ЗОШ, Городоцької ЗВШ, Повітненської ЗОШ

Ю. Левкович,

М. Старак

Протягом місяця

школи

3.

Колегія відділу освіти

1. Про стан викладання та рівень навченості учнів з географії

2. Про стан роботи педагогічних колективів з дітьми з девіантною поведінкою, дітьми-сиротами, дітьми із багатодітних, малозабезпечених сімей та профілактика бездоглядності і правопо-рушень в учнівському середовищі.

3. Про організацію гарячого харчування у ЗНЗ та ДНЗ району.

4. Про стан виконання угоди між відділом освіти та районною радою профспілки за 2012 рік.

І. Яскевич

О. Іщук

Л. Лещишин

М. Старак

І. Яскевич,

Г. Вакар

28.02, 1000

МАМ м. Городка

Група централізованого обслуговування

1.

Збір заявок та складання плану-графіка проведення першочергових заходів з виконання ремонтно-будівельних робіт в ЗНЗ району

Я. Рап,

Б. Пилат

Протягом місяця

Відділ освіти

2.

Укладання договорів на проведення поточних та капітальних ремонтних робіт в ЗНЗ району

С. Котяш,

Б. Пилат

Протягом місяця

Відділ освіти

3.

Збір та обробка інформації по вико-ристанню енергоносіїв у ЗНЗ району

Г. Кузнєцова

Протягом місяця

Відділ освіти

Робота освітніх округів

Освітній округ на базі Городоцької ЗОШ №4

1

М/о вч. української мови та літератури

М. Цупер

6.02

Городоцька ЗОШ №3

2

М/о вч. світової літератури

К. Блащак

11.02

Вовчухівська ЗОШ

3

М/о вч. початкових класів

В. Новак

20.02

Городоцька ЗОШ №4

4

М/о вч. математики

Г. Налепа

21.02

Угрівський НВК

5

М/о вч. біології

О. Врублевська

25.02, 1030

Вовчухівська ЗОШ

6

М/о вч. фізики

С. Саврей

27.02

Родатицька ЗОШ

7

М/о вч. англійської мови

О. Дмитришин

28.02

Угрівський НВК

Освітній округ на базі Городоцької ЗОШ №5

1

М/о вч. фізики

Н. Шегинська

6.02

Мшанська ЗОШ

2

М/о вч. англійської мови

О. Гнип

7.02

Керницький НВК

3

М/о вч. світової літератури

Г. Копестинська

11.02

Мшанська ЗОШ

4

М/о вч. біології

М. Сорочинська

18.02, 1100

Мавковицький НВК

5

М/о вч. історії

І. Бала

19.02

Галичанівська ЗОШ

6

М/о вч. української мови та літератури

Н. Дільна

20.02

Мшанська ЗОШ

7

М/о вч. початкових класів

М. Савка

20.02, 1100

Мавковицький НВК

Великолюбінський освітній округ

1

М/о вч. біології

Н. Макітра

4.02

Завидовицький НВК

2

М/о вч. початкових класів

Л. Катаран

6.02

Великолюбінська ЗОШ

3

М/о вч. фізики

Н. Гишка

20.02

Градівська ЗОШ

4

М/о вч. української мови та літератури

О. Кравець

20.02

Завидовицький НВК

5

М/о вч. математики

О. Гринач

21.02

Великолюбінська ЗОШ

6

М/о вч. світової літератури

Л. Матківська

25.02

Великолюбінська ЗОШ

Комарнівський освітній округ

1

М/о вч. світової літератури

Н. Хребтик

11.02

Татаринівський НВК

2

М/о вч. англійської мови

Л. Іваськевич

28.02

Комарнівська ЗОШ

3

М/о вч. математики

І. Лазар

28.02

Чуловицька ЗОШ

4

М/о вч. історії

Б. Федак

19.02

Грімненська ЗОШ

Переможненський освітній округ

1

М/о вч. історії

М. Гліва

12.02

Тулиголівська ЗОШ

2

М/о вч. фізики

Н. Романишин

13.02

Березецька ЗОШ

3

М/о вч. початкових класів

О. Мисько

20.02

Тулиголівська ЗОШ

4

М/о вч. світової літератури

У. Данило

25.02

Переможненська ЗОШ

  Викачати вісник на лютий повністю (96,9 KiB, 747 завантажень)

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

Освітній портал Яндекс.Метрика