81500, вул. Джерельна, 16, м. Городок Львівської області. Тел. 03-231-30462, e-mail: gorodokrvo@gmail.com

План роботи відділу освіти Городоцької РДА на березень 2013 року

№ з/п

Назва заходу

Хто відповідає

Дата і час

Місце проведення

Методична робота

1

Координаторам конкурсу «Левеня-2013» здати замовлення на участь у конкурсі (копії замовлень здати в методкабінет)

М. Фостяк, шкільні корди-натори конкурсу

До 1.03

ЗНЗ

2

Подати графіки засідань атестаційних комісій І рівня

Голови атестаційних комісій І рівня, А. Миколик

До 5.03

М/к

3

До 199 річниці від дня народження Тараса Шевченка: «Посланіє…» у виконанні народного артиста національного драматичного театру ім. Марії Заньковецької, лауреата Шевченківської премії Богдана Козака

О. Войціцька,

Г. Кузбит

5.03, 1500

Городоцький НВК №5

4

Заняття школи молодого вчителя української мови та літератури

Г. Кузбит,

М. Гавришко

06.03, 1000

Переможненська ЗОШ

5

Засідання районного методичного об’єднання вчителів-логопедів

І. Бобеляк,

І. Лобур

7.03, 1000

РПМПК

6

Семінар-навчання вчителів іноземних мов, які навчають в 11 класах

О. Войціцька

7.03, 1000

Городоцький НВК №2

7

Провести заходи щодо відзначення Шевченківських днів

Керівники ЗНЗ, вч. української мови та літератури

9.03

ЗНЗ

8

Презентація-захист учнівських проектів на екологічну тематику

Л. Лещишин

11.03, 1100

МАМ м. Городка

9

Семінар практичних психологів, що беруть участь у проекті «Сімейна розмова» (НВК №2, №5, ЗОШ №3, №4, Суховільська, Мшанська, Комарнівська, Великолюбінська ЗОШ)

О, Стефанишин

12.03, 1100

Великолюбінська ЗОШ

10

Засідання школи молодого вчителя початкових класів

М. Порєчна

13.03, 1020

Городоцький НВК №2

11

Заняття школи молодого вчителя математики

М. Домагаль-ська, О. Тригуб, Н. Герасим

14.03, 1000

Повітненська ЗОШ

12

Заняття школи молодого вчителя англійської мови: творчі звіти вчителів «Мої перші педагогічні відкриття», спостереження уроків наставника і молодого вчителя

О. Ждан,

М. Костюк,

М. Божик

14.03, 1000

Городоцька ЗОШ №3

13

Засідання районного методичного об’єднання вчителів німецької мови

О. Помірко,

Г. Петришин

14.03, 1000

Городоцький НВК №5

14

Засідання творчої групи вчителів початкових класів

Г. Ліщинська

14.03, 1000

Великолюбінська ЗОШ

15

Засідання районного методичного об’єднання соціальних педагогів

О. Тригуб,

М. Яремко

14.03, 1100

Дубаневицька ЗОШ

16

Засідання журі щодо визначення переможців конкурсу «І слово, і пісня, матусю, тобі»

Г. Кузбит,

В. Дзюба,

О. Жуковська

14.03, 1100

Відділ освіти

17

Урочистий вечір «Розумники-розумниці», присвячений переможцям учнівських олімпіад з базових дисциплін

О. Войціцька,

І. Вовк

15.03, 1400

Народний дім м. Городка

18

Подати списки дітей з вадами у розвит-ку, що потребують психолого-педагогіч-ного вивчення у районній ПМПК

І. Бобеляк, директори

До 15.03

м/к

19

Засідання школи молодого педагога (біологія, хімія)

Л. Лещишин,

С. Салука

18.03, 1000

Городоцький

НВК №2

20

Тиждень української книги

О. Сорока, шкільні бібліотекарі

18-25.03

ЗНЗ

21

Семінар «Проектна діяльність на уроках історії»

О. Сорока

19.03, 1100

МАМ м. Городка

22

Заняття школи молодого вчителя історії

В. Божик

19.03, 1300

МАМ м. Городка

23

Конкурс шкільних агітбригад «Молодь обирає здоров’я»

Л. Лещишин

20.03, 1100

МАМ м. Городка

24

Засідання школи педагогічної майстерності вчителів початкових класів

Н. Геращенко

20.03, 1500

Городоцька ЗОШ №3

25

Організувати і провести Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру-2013» (див. наказ №91 від 25.02.2013р)

М. Фостяк, координатори конкурсу

21.03

ЗНЗ

26

Засідання районного методичного об’єднання практичних психологів

О. Тригуб,

О. Ждан

21.03, 1100

Бучалівська ЗОШ

27

Проведення інтелектуальної гри «Найрозумніший» серед учнів

3 класів

4 класів

М. Морміль, керівники міжшкільних методичних об’єднань

21.03

22.03

Городоцький НВК №5

28

Науково-педагогічна конференція на тему «Сучасний урок світової літератури. Який він?»

Г. Кузбит

25.03, 1100

Городоцький НВК №5

29

Засідання районної ПМПК з метою психолого-педагогічного вивчення дітей з особливими потребами та визначення адекватних умов навчання

І. Бобеляк

26.03, 1000

Городоцький НВК №5 (каб. РПМПК)

30

Засідання методичної ради

О. Войціцька

26.03, 1400 М/к

31

Захист портфоліо вчителів, які атестувалися у 2009 р.

М. Морміль

27.03, 1000

МАМ м. Городка

32

Семінар-навчання вчителів української мови та літератури, які читають уроки в 11 класах

Г. Кузбит,

Г. Федина

27.03, 1100

Городоцький НВК №2

33

Провести громадський огляд-конкурс стану умов і охорони праці в навчальних закладах району

Ю. Левкович,

Г. Вакар

28.02 – 31.12

Навчальні заклади

34

Провести пробне зовнішнє незалежне оцінювання

Г. Кузбит, керівники ЗНЗ

23.03,

30.03

Городоцький НВК №5

35

Подати клопотання та атестаційні листи на працівників, стосовно яких рішення прийматиме атестаційна комісія ІІ рівня

Голови атестаційних комісій І рівня, А.Миколик

До 1.04 М/к

36

Подати звіт про проведення атестації (форма додається)

Голови атестаційних комісій І рівня, А.Миколик

До 1.04 М/к

37

Заходи на вшанування пам’яті о. Хме-льовського (години класного керівника, усні журнали, конференції тощо)

Керівники ЗНЗ

Протягом місяця

ЗНЗ

Спортивні змагання

1

Обласні спортивні ігри Львівщини з баскетболу (дівчата)

П. Мамбеткулов

14-15.03

м. Сокаль

2

Обласні спортивні ігри Львівщини з волейболу (дівчата)

П. Мамбеткулов

21-23.03

м. Турка

3

Першість з волейболу серед ЗОШ І-ІІІ ступенів

В. Дудченко

23-24.03, 1100

Городоцька ЗОШ №3

4

Першість з настільного тенісу серед ЗОШ І-ІІ ступенів

І. Грицеляк

26.03, 1100

Городоцький НВК №5

5

Першість з гандболу серед ЗОШ І-ІІІ ступенів

В. Фариняк

28-29.03, 1100

Великолюбінська ЗОШ

Апарат відділу освіти

1

Проведення атестаційної експертизи Лісновицької та Повітненської ЗОШ І-ІІ ступенів

Ю. Левкович,

М. Старак

4-20.03

Школи

2

Надання методичної допомоги з контро-лю та керівництва Шоломиницької та Кліцківської ЗОШ І-ІІ ступенів

Ю. Левкович,

М. Старак

22-29.03

Школи

3

Нарада керівників закладів освіти

І. Яскевич

28.03, 1000

МАМ м. Городка

Група централізованого обслуговування

1

Виготовлення технічних умов і проектно-кошторисної документації на заміну котлів Бучаліської ЗОШ І-ІІ ст. (корпус №1)

Я. Рап,

Б. Пилат

Протягом місяця

Відділ освіти

2

Виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію приміщень Угрівського НВК

Я. Рап,

Б. Пилат

Протягом місяця

Відділ освіти

Робота освітніх округів

Освітній округ на базі Городоцької ЗОШ №4

1

М/о вч. історії

О. Грищенко,

М. Сярий

05.03

Городоцька ЗОШ №4

2

М/о вч. англійської мови

Н. Хамик

14.03

Городоцька ЗОШ №3

3

М/о вч. української мови та літератури

О. Піх

20.03

Городоцька ЗОШ №4

Освітній округ на базі Городоцької ЗОШ №5

1

М/о вч. початкових класів

С. Доскуч

21.03

Суховільська ЗОШ

Великолюбінський освітній округ

1

М/о вч. історії

І. Голубець

05.03

Дубаневицька ЗОШ

2

М/о вч. англійської мови

М. Крайник

14.03

Дубаневицька ЗОШ

Комарнівський освітній округ

1

М/о вч. української мови

О. Шандра

06.03

Грімненська ЗОШ

2

М/о вч. біології

Л. Роман

11.03

Підзвіринецька ЗОШ

3

М/о вч. початкових класів

М. Тимань

20.03

Андріянівська ЗОШ

Переможненський освітній округ

1

М/о вч. біології

Л. Бурка

04.03

Переможненська ЗОШ

2

М/о вч. історії

М. Гліва

05.03

Тулиголівська ЗОШ

3

М/о вч. української мови та літератури

Д. Федух,

М. Гринько

06.03

Переможненська ЗОШ

4

М/о вч. англійської мови

Н. Борис

14.03

Переможненська ЗОШ

5

М/о вч. математики

О. Ліщинська

14.03

Новосільська ЗОШ

  Викачати вісник на березень з сервера повністю (81,3 KiB, 430 завантажень)

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

Освітній портал Яндекс.Метрика