81500, вул. Джерельна, 16, м. Городок Львівської області. Тел. 03-231-30462, e-mail: gorodokrvo@gmail.com

План роботи відділу освіти Городоцької РДА на квітень 2013 року

 

№ з/п

Назва заходу

Хто відповідає

Дата і час

Місце проведення

Методична робота

1

Провести заходи до відзначення 95 років від дня народження О.Гончара

Керівники шкіл, вч. укр. мови та літератури

03.04

ЗНЗ

2

Засідання школи педагогічної майстерності вчителів географії. Урок майстер-клас (Бучалівська ЗОШ, Повітненська ЗОШ, Галичанівська ЗОШ, Добрянська ЗОШ, Городоцький НВК №5, Городоцька ЗОШ №4).

Н. Воробій

03.04, 1300

Городоцький НВК №2

3

Персональна виставка «Рукотвори» (валяння із шерсті) вчителя образотворчого мистецтва Городоцького НВК №5, майстра народної творчості Галини Гринашко

Г. Гринашко

03.04, 1330 (відкрит-тя)

Городоцький історико-краєзнавчий музей (в приміщенні Ратуші)

4

Заняття школи молодого вчителя математики

Н. Герасим,

М. Домагальська

04.04, 1000

Повітненська ЗОШ

5

Урочистий вечір «Розумники-розумниці», присвячений переможцям учнівських олімпіад з базових дисциплін

О. Войціцька,

І. Вовк

04.04, 1400

Народний дім

м. Городка

6

Проведення соціогуманітарного модуля для вчителяв, які атестувались у 2009 році (список додається)

М. Фостяк

05.04, 1000

Городоцька МАМ

7

Засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, молоді та спорту Городоцької РДА: розгляд атестаційних листів педагогів району

І. Яскевич,

А. Миколик

09.04, 1000

Відділ освіти, молоді та спорту

8

Засідання районного методоб’єднання вчителів образотворчого мистецтва

Є. Грабар

10.04, 1000

Комарнівська МАМ

9

Засідання районного методоб’єднання вчителів 1-х класів

В. Львович

10.04, 1400

Городоцька МАМ

10

Засідання школи педагогічної майстерності вчителів початкових класів

Н. Геращенко

10.04, 1500

Городоцька ЗОШ №3

11

Семінар-тренінг на тему «Самооцінювання якості виховних програм ЗНЗ району»:

- завідувачі ЗНЗ І ст., директори (заступники директорів з навчально-виховної роботи) ЗНЗ І-ІІ ст.

- директори (заступники директорів з виховної роботи) ЗНЗ І-ІІ ст.

(по одній особі від школи)

Л. Лещишин,

Д. Савчишин

10.04, 1300 11.04, 1000

Городоцький НВК №5

12

Заняття школи молодого вчителя англійської мови (спостереження уроків молодих спеціалістів)

О. Ждан

11.04, 1000

Городоцька ЗОШ №4

13

Семінар для практичних психологів та соціальних педагогів

О. Тригуб,

С. Купровська,

К. Шевчук

11.04, 1100

Городоцька МАМ

14

Засідання районного методоб’єднання вчителів музики

І. Грициняк

11.04, 1115

Мавковицький НВК

15

Організувати і провести Всеукраїнський фізичний конкурс «Левеня-2013»

М. Фостяк, координатори

14.04

Школи району

16

Обласний конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Таланти твої, Україно»

О. Пивовар,

Є. Грабар

14.04, 1100

ЦТДЮГ

17

Конкурс-захист проектів на природничо-екологічну тематику серед учнів 3-4 класів

М. Морміль, керівники міжшкільних методоб’єднань 15.04, 1400

Городоцька МАМ

18

Засідання обласного методичного об’єднання (львівського сектора) керівників декоративно-ужиткового мистецтва

Є. Грабар

16.04, 1000

Комарнівська МАМ

19

Засідання районного методоб’єднання педагогів-організаторів

В. Леміч

16.04, 1400

Городоцька МАМ

20

Засідання школи молодого вчителя початкових класів

О. Процик,

М. Порєчна

17.04, 945

Добрянська ЗОШ

21

Засідання школи педагогічної майстерності вчителів української мови та літератури

Г. Кузбит,

М. Тюрдьо

17.04, 1000

Великолюбінська ЗОШ

22

Засідання районного методоб’єднання вчителів християнської етики

М. Саврей

17.04, 1000

Городоцька ЗОШ №3

23

Засідання районного методоб’єднання голів шкільних методоб’єднань класних керівників

І. Баховська

17.04, 1400

Городоцька МАМ

24

Засідання районного методоб’єднання вчителів художньої культури

Г. Дільна

18.04, 1000

Добрянська ЗОШ

25

Організувати та провести в ЗНЗ та ПНЗ району День туризму

О. Сорока, директори шкіл

18.04

Школи

26

Провести в ЗНЗ району інформаційно-просвітницькі години, години класного керівника, тематичні лінійки, приурочені 27-й річниці Чорнобильської трагедії. Провести зустрічі з учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Керівники ЗНЗ

22.04-26.04

ЗНЗ району

27

Засідання обласного методичного об’єднання (львівського сектора) керівників гуртків писанкарства

О. Пивовар

23.04, 1000

Городоцька МАМ

28

Засідання круглого столу соціальних педагогів, практичних психологів та районної ПМПК на тему: «Форми соціально-психологічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами в умовах навчальних закладів району»

І. Бобеляк,

О. Фойєр

23.04, 1100

Районний центр зайнятості

29

Проведення інтелектуальної гри «Найрозумніший» серед учнів

3 класів

4 класів

М. Морміль, керівники міжшкільних методичних об’єднань

23.04

24.04

Городоцький НВК №2

30

Засідання районного методоб’єднання вчителів французької мови

Г. Войтухів

25.04, 1000

Великолюбінська ЗОШ

31

Майстер-клас з писанкарства

  • для городківчан

  • для вчителів та учнів

  • благодійна акція «Намалюй писанку» (запрошуються представники влади, керівники приватних підприємств)

  • для комарнян

О. Пивовар,

Є. Грабар

16.04, 1200 18.04, 1200 19.04, 1400 18.04, 1500

МАМ м. Городка

Комарнівська МАМ

32

Організувати підготовку до відзначення Великодніх Свят:

  • розучування гаївок

  • майстер-класи з писанкарства

  • конкурси на кращу писанку

  • конкурси на кращу композицію з верби (до Вербної неділі).

Кращі писанки подати у методичний кабінет для оформлення писанкового дерева.

О. Войціцька,

Л. Лещишин, директори шкіл

Протягом місяця

До 25.04

школи

33

Вивчення відповідності навчальних досягнень школярів з англійської мови державним освітнім стандартам

О. Войціцька

Протягом місяця

Школи

34

Вивчення стану викладання, рівня навчальних досягнень учнів, сформованості компетенцій з фізичної культури у школах району

методист

Протягом місяця

Школи

35

Вивчення стану викладання, рівня навчальних досягнень учнів, сформованості компетенцій з інформатики

А. Миколик

Протягом місяця

Школи

Спортивні змагання

1

Районні змагання з легкої атлетики серед ЗОШ І-ІІІ ст.

Є. Горінь

12.04

м. Городок,

ст. «Колос»

2

Районні змагання з міні-футболу серед ЗОШ І-ІІІ ст. (зональні)

П. Мамбеткулов,

Ю. Дидьо,

В. Микитин,

Л. Успенська,

В. Фариняк

20.04

Комарнівська ЗОШ,

Мшанська ЗОШ,

Городоцька ЗОШ №4,

Великолюбінська ЗОШ

3

Фінал районних змагань з міні-футболу

П. Мамбеткулов, Ю. Дидьо

21.04

м. Комарно,

ст. «Газовик»

4

Районні змагання з легкої атлетики серед ЗОШ І-ІІ ст.

Є. Горінь

27.04

м. Городок,

ст. «Колос»

Апарат відділу освіти

1

Організація проведення обліку дітей та підлітків шкільного віку

Ю. Левкович,

М. Старак

Протягом місяця

Школи

2

Атестація Повітненської ЗОШ, Лісновицької ЗОШ, Тучапської ЗОШ

Ю. Левкович,

М. Старак

Протягом місяця

Школи

3

Показовий день цивільного захисту (для директорів ЗНЗ І-ІІІ ст.)

Ю. Левкович,

В. Прокурат

24.04, 1100

Мавковицький НВК

4

Колегія відділу освіти, молоді та спорту

1. Про відповідність навчальних досягнень школярів з англійської мови державним освітнім стандартам.

2. Про стан викладання, рівень навчальних досягнень учнів, сформованості компетенцій з фізичної культури у школах району.

3. Про стан виконання Закону України “Про охорону праці” у закладах освіти району (ДНЗ, ЗНЗ, ПНЗ).

4. Про стан викладання, рівень навчальних досягнень учнів, сформованості компетенцій з інформатики.

І. Яскевич

О. Войціцька

Методист

Ю. Левкович

А. Миколик
25.04, 1000

МАМ м. Городка

Група централізованого обслуговування

1

Організувати проведення місячника по озелененню, «Дня довкілля» у всіх загальноосвітніх навчальних закладах району, підготувати та надіслати узагальнену інформацію з даного питання департаменту з питань освіти, науки, сім’ї та молоді.

Котяш С.М.,

Пилат Б.Я.,

Кузнєцова Г.А.

до 26.04

відділ освіти

2

Підготувати відповідну документацію для участі у мікропроектах по облаштуванню дитячого ігрового майданчика в Городоцькому НВК №5, спортивного майданчика у Городоцькій ЗОШ №2, модернізація системи опалення Городоцької ЗОШ №4.

Пилат Б.Я.,

Ривак М.С.,

Продивус П.П.,

Шугало Л.В.

до 20.04

відділ освіти

3

Проаналізувати використання енергоно-сіїв у кожному загальноосвітньому навчальному закладі протягом січня, лютого, березня місяців в порівнянні з відповідним періодом 2012 року

Котяш С.М., Кузнєцова Г.А.

протягом місяця

відділ освіти

Робота освітніх округів

Освітній округ на базі Городоцької ЗОШ №4

1

М/о вч. історії

М. Романик

09.04

Долинянська ЗОШ

2

М/о вч. початкових класів

О. Процик

17.04, 945

Добрянська ЗОШ

3

М/о вч. біології

Н. Панченко

22.04

Городоцька ЗОШ №4

4

М/о вч. математики

Л. Семенова

25.04

Городоцька ЗОШ №4

Освітній округ на базі Городоцької ЗОШ №5

1

М/о вч. світової літератури

О. Конанець

08.04

Городоцький НВК №5

2

М/о вч. української мови та літератури

Л. Ковпак

10.04

Городоцький НВК №5

3

М/о вч. фізики

М. Кушнірук

10.04

Городоцький НВК №5

4

М/о вч. англійської мови

М. Кривейко,

Х. Косик

11.04

Мавковицький НВК

5

М/о вч. історії

І. Зубрицький

16.04

Дроздовицька ЗОШ

Великолюбінський освітній округ

1

М/о вч. української мови та літератури

С. Музика

03.04

Градівська ЗОШ

2

М/о вч. початкових класів

А. Ганич

10.04

Малолюбінська ЗОШ

3

М/о вч. фізики

Н. Іваніцька

10.04

Великолюбінська ЗОШ

4

М/о вч. біології

Н. Деревенна

15.04

Коропузька ЗОШ

5

М/о вч. математики

О. Гринач

25.04

Великолюбінська ЗОШ

6

М/о вч. англійської мови

С. Макух

25.04

Коропузька ЗОШ

Комарнівський освітній округ

1

М/о вч. початкових класів

Т. Мак

17.04, 945

Комарнівська ЗОШ

2

М/о вч. англійської мови

Г. Комарницька

25.04

Комарнівська ЗОШ

Переможненський освітній округ

1

М/о вч. початкових класів

О. Байцар

03.04, 900

Монастирецька ЗОШ

 

  Викачати вісник на квітень з сервера повністю (309,5 KiB, 891 завантажень)

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

Освітній портал Яндекс.Метрика