Творимо красу своїми руками

З 1 до 5 квітня 2013р. у Городоцькій ЗОШ І-ІІІ ст. №4 відбулася виставка виробів, виготовлених учнями 5-9 класів ‘’ Творимо красу своїми руками ’’. Її відвідали майже всі учні школи та працівники закладу. Виставка принесла усім задоволення, було що цікавого подивитись і повчитися.

Приємно, якщо знаєш, що твоя робота є корисною людям і самому собі. Учні залюбки виготовляють речі, які вони можуть самі одягнути, подарувати своїм друзям, рідним, учителям.

Дівчата гуртка ‘’ Майстриня ’’: Гриньова Анастасія, Прийма Юлія, Семікашева Діана, Дерманська Анастасія, Мороз Марта – уже справжні рукодільниці. Чудові блузки , болеро, светри, берети та рукавички, чохли для телефонів, сумочки, серветки сміливо можуть створити конкуренцію на побутовому ринку.

Хлопцям більше до вподоби вироби з паперу,сірників, а також макраме. Радують око роботи Димона Володимира, Походая Назара, Прийми Юрія, Аргунова Сергія.

Така робота дітей згуртовує, виховує естетичні смаки, прищеплює любов до народних традицій, вчить бути бережливими і економними, добрими та щедрими.

Гурток щороку змінює свої напрямки роботи відповідно до запиту дітей та модних тенденцій.

Залишити відповідь