Підготовка до Великодніх свят у Городоцькій ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів

Вже п’ятий тиждень ми мандруємо Великим постом й наближаємось до Векодня. Великдень – одне з найбільших свят для християн, яке являє собою Воскресіння Христа. Ще здавна велику радість приносили шоста неділя і останній перед Великоднем тиждень, який ще називали Чистим, Білим, Вербним або ж цвітним.

Вербна неділя – в’їзд Христа в Єрусалим на ослику. В цей день миряни устелили перед ним дорогу пальмовим листям. Оскільки в Україні пальми не ростуть, то їх заміняли вербовими гілками. Адже саме це дерево перше сповіщає про прихід весни.

Тож учні нашої школи активно готуються до Великодніх свят. В шкільному коридорі виставлено багато робіт, що виготовили діти, використовуючи вербні гілки. На столі різні барви: кошички, писанки, стрічки і зрештою пухнасті котики на вербових гілках.

Зокрема учні 7-Б класу прикрасили стрічками і бісером кошичок і поклали у нього писанки та вербові гілочки. Схожу композицію виконав 4-А клас. У кошику 2-А класу красувались гарні писанки. Милувала очі робота 11-А класу. Не залишили без уваги пишні букети 9-А, 5-А, 10-А, 8-А, 4-Б та 6-Б класів. Неможливо мимо пройти повз цієї виставки. Ці роботи не тільки дарують хороший настрій, а й зближують учнів з Богом.

Залишити відповідь