81500, вул. Джерельна, 16, м. Городок Львівської області. Тел. 03-231-30462, e-mail: gorodokrvo@gmail.com

План роботи відділу освіти Городоцької РДА на лютий 2011 року

План роботи відділу освіти Городоцької РДА на лютий 2011 року
№ з/п Назва заходу Хто відповідає Дата і час Місце проведення

Методична робота

1 Подати інформацію про випускників ЗОШ І-ІІІ ступенів 2011 року, що прожи-вають в сільській місцевості і виявили бажання вступати у ВНЗ на педагогічні спеціальності на умовах цільового прийому та зазначити можливість їх майбутнього працевлаштування Директори шкіл, А. Миколик До 1.02 м/к
2 Засідання районного методичного об’єднання вчителів географії (вчителі, які належать до освітніх округів Городоцької ЗОШ №4, Переможненської ЗОШ, Великолюбінської ЗОШ) Н. Гаврищишин, Р. Гелешко 9.02, 1100, електричка о 1000 від ст. Городок Суховільська ЗОШ
3 Засідання районного методоб’єднання вчителів образотворчого мистецтва Є. Грабар 9.02, 1000 Підзвіринецька ЗОШ
4 Засідання інтервізійної групи практик-них психологів та соціальних педагогів Р. Шандра, О. Фойєр 10.02, 1100 Мавковицький НВК
5 Засідання методоб’єднання вчителів фізичної культури Є. Горінь 10.02, 1100 Заверещицька ЗОШ
6 Засідання методоб’єднання вчителів “Захисту Вітчизни” Є. Горінь 10.02, 1200 Заверещицька ЗОШ
7 Здати звіти за формою 2-інф про наявність комп’ютерної техніки Директори шкіл, А. Миколик До 14.02 РЦСУ
8 Учнівська конференція “Я стаю на захист природи” Л. Лещишин 14.02, 1100 МАМ м. Городка
9 Семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи з проблеми: «Педагогічний аналіз та моніторинг ефективності системи управління навчальним закладом” О. Войціцька, І. Бала 15.02, 1000 Гааличанівська ЗОШ
10 Семінар-практикум із заступниками з виховної роботи на тему “Превентивне виховання школярів” Л. Лещишин 16.02, 1000 МАМ м. Городка
11 Нарада шкільних бібліотекарів О. Сорока 17.02, 1000 МАМ м. Городка
12 Засідання районного методичного об’єднання вчителів французької мови Г. Войтухів 17.02, 1000 Великолюбінська ЗОШ
13 Заняття школи педагогічної майстерності вчителів початкових класів Н. Геращенко, Г. Вакар 17.02, 1500 Городоцька ЗОШ №3
14 Подати списки дітей, які навчаються інклюзивно та інтегровано у ЗНЗ району Директори шкіл, І. Бобеляк До 21.02 м/к
15 Засідання районного методоб’єднання вчителів хімії З. Цвях 21.02, 1100 Грімненська ЗОШ
16 Засідання районного методичного об’єднання вчителів трудового навчання Н. Пілат 22.02, 1000 Дубаневицька ЗОШ
17 Засідання творчої групи вчителів початкових класів Г. Ліщинська, Г. Вакар 22.02, 1130 Городоцька ЗОШ №2
18 Засідання районного методоб’єднання педагогів-організаторів В. Леміч 22.02, 1400 МАМ м. Городка
19 Заняття школи молодого вчителя історії О. Сорока, В. Божик 22.02, 1400 Городоцька ЗОШ №2
20 Педагогічна конференція до 140-річчя від дня народження Лесі Українки Г. Кузбит 23.02, 1100 МАМ м. Городка
21 Засідання творчої групи вчителів математики А. Шишко, М. Фостяк 24.02, 1000 Городоцька ЗОШ №2
22 Засідання районного методичного об’єднання вчителів музики (Городоцька зона) Л. Луців, Б. Клапінський 24.02, 1100 Суховільська ЗОШ
23 Провести звірку замовлень на виготовлення документів про освіту для випускників 2011 року Директори шкіл, А. Миколик До 25.02 м/к
24 Урочистий вечір “Розумники-розумниці”, присвячений переможцям Всеукраїнських учнівських олімпіад О. Войціцька, М. Ривак 25.02, 1400 Народний дім м. Городка
Апарат відділу освіти
1 Вивчення стану ведення внутрішкільної документації у Підзвіринецькій ЗОШ, Добрянській ЗОШ, Родатицькій ЗОШ, Завидовицькому НВК, Тучапській ЗОШ Лісновицькій ЗОШ, Милятинській ЗОШ Тулиголівській ЗОШ М. Старак, Ю. Левкович Протягом місяця Школи
2 Колегія відділу освіти 1. Стан виховної роботи у школах району: організація, контроль, результат. 2. Дотримання норм ведення внутрі-шкільної документації у школах району. 3. Про хід виконання ухвали колегії від 23.04.2009 р. п.1. І. Яскевич Л. Лещишин М. Старак О. Сорока 24.02, 1000 МАМ м. Городка
Група централізованого обслуговування
1 Проаналізувати і перевірити використання енергоносіїв та дотримання теплового режиму в навчальних закладах району С. Котяш, Б. Пилат Протягом місяця Суховільська ЗОШ Мшанська ЗОШ Керницька ЗОШ Березецька ЗОШ Градівська ЗОШ
Робота освітніх округів
Освітній округ на базі Городоцької ЗОШ №4
1 М/о вч. української мови та літератури Г. Попович 9.02 Угрівський НВК
2 М/о вч. початкових класів О. Масляніченко 10.02, 1100 Милятинська ЗОШ
3 М/о вч. світової літератури О. Зачепило 14.02 Долинянська ЗОШ
4 М/о вч. історії Р. Коваленко 15.02 Братковицька ЗОШ
5 М/о вч. фізики О. Тур 16.02 Угрівський НВК
6 М/о вч. математики Л. Васік 17.02 Мильчицька ЗОШ
Освітній округ на базі Городоцької ЗОШ №5
1 М/о вч. історії М. Мойсеєнко 15.02 Керницька ЗОШ
2 М/о вч. української мови та літератури І. Коржинська 16.02 Суховільська ЗОШ
3 М/о вч. фізики М. Фостяк 16.02 Дроздовицька ЗОШ
4 М/о вч. початкових класів Р. Муринець 23.02, 1100 Дроздовицька ЗОШ
Комарнівський освітній округ
1 М/о вч. фізики 9.02 Грімненська ЗОШ
2 М/о вч. початкових класів О. Пасічник 10.02 Андріянівська ЗОШ
3 М/о вч. світової літератури З. Ковалко 14.02 Підзвіринецька ЗОШ
4 М/о вч. української мови та літератури Л. Федак 16.02 Комарнівська ЗОШ
5 М/о вч. історії Г. Гуменецька 22.02 Підзвіринецька ЗОШ
Великолюбінський освітній округ
1 М/о вч. початкових класів Л. Шеремета 9.02 Великолюбінська ЗОШ
2 М/о вч. української мови та літератури М. Смерека 16.02 Дубаневицька ЗОШ
3 М/о вч. біології Н. Ізеніцька 21.02 Порічненська ЗОШ
4 М/о вч. математики Г. Грица 24.02 Вишнянська ЗОШ
Переможненський освітній округ
1 М/о вч. фізики І. Кордан 2.02 Бучалівська ЗОШ
2 М/о вч. початкових класів Л. Пендак 10.02 Переможненська ЗОШ
3 М/о вч. математики О. Верешко 17.02 Бучалівська ЗОШ
4 М/о вч. світової літератури А. Левицька 21.02 Новосільська ЗОШ
5 М/о вч. біології Г. Панило 22.02 Березецька ЗОШ

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

Освітній портал Яндекс.Метрика