81500, вул. Джерельна, 16, м. Городок Львівської області. Тел. 03-231-30462, e-mail: gorodokrvo@gmail.com

Змагання на «Краще спортивне село» Львівщини

На мальовничому стадіоні «Розточчя» у м Жовкві 6 липня 2013 року відбулись фінальні змагання змагання Х Спартакіади серед команд сільських, селищних рад «Краще спортивне село» Львівщини присвячені Року Івана Боберського на Львівщині, що проводились Львівською обласною організацією ВФСТ «Колос» та обласним центром ФЗН «Спорт для всіх». Розпочались змагання з легкоатлетичного кросу на 1000 м.,  де честь Городоччини захищала представниця Зашкович Ірина Палій, яка змінивши кваліфікацію важкоатлета на легкоатлета з результатом 3.38 хв. здобула четверте місце. Дальше змагальну програму продовжили гирьовики. Змагання видались досить важкими так, як відбувались за абсолютної вагової категорії,  де поруч змагались атлети різних вагових категорій. У цих змаганнях випробувати свою силу та силу волі випало представнику Завидовицької сільської ради Івану Гамзяку, який з результатом 94 підйоми посів третє місце поступившись представникам Стрийського та Самбірського районів. Досить важкою боротьбою видались змагання за призові місця (спочатку пропонувалося купувати призи в интерент-магазине Megamama.com.ua )для нашої команди з перетягування канату. Честь Городоччини тут захищала команда Завидовицької сільської ради в складі досвічених спортсменів В. Гоцуляку, Р. Гнатіва, О. Войтіва, яким допомагали молоді, але перспективні атлети Р. Карецький та І. Гамзяк. У першому турі нашим спортсменам довелось боротись з представниками Пустомитівського району. Пролунав постріл, і команди ринули в боротьбу. З перших секунд перевага була на боці суперників, але Пустомитівчани рано повірили у свою перемогу. Наші хлопці виявились не таким вже і простим суперником, зупинивши канат за 20 см. до фінішу вони змогли не тільки втримати, але й перемогти свого суперника. У фіналі команда з с. Завидовичі зустрілась з спортсменами з с. Йсиповичі, що у Стрийському районі, де в запеклій боротьбі гору взяли Стрияни. У Городоччини відповідно друге місце. Досить успішними спортсмени з Городоччини були і в змаганнях з шахів (О.Бойко з Бучал посів І місце) та з шашок (М.Гримнак з Тулиголів ІІ місце).