81500, вул. Джерельна, 16, м. Городок Львівської області. Тел. 03-231-30462, e-mail: gorodokrvo@gmail.com

Декада світової літератури у Великолюбінській ЗОШ

Цьогорічна декада світової літератури у школі проходила під гаслом «Література в моєму житті» Учні школи взяли активну участь у Дні поезії «Мої улюблені вірші», літературних іграх «Що? Де? Коли?» та «Ерудит» (вчитель Чернявська О.М.) організували виставки ілюстрацій до улюблених творів, виготовили стінгазети до ювілеїв Д.Лондона, Е.Гофмана, О.Мандельштама.

Завершилась декада позакласним заходом «Бал літературних героїв», який підготували учні 5-А та 6-А класів (вчитель Л.П.Матківська)

Кращими і найактивнішими учасниками стали: Марутяк Ірина, Шельма Юстина, Штурин Христина (9-А кл.) Рондяк Марія, Маковецька Андріана (8-Б кл.), Горностай Наталя, Бринь Марія (11-Бкл.), Горечко Наталя, Папірник Уляна (9-Б кл.), Строцька Романія, Гарайда Йосип (6-А кл.), Шумик Уляна, Романишин Христина (11-А кл.). Особлива подяка учням дев’ятих та 6-А класу за участь у позакласних заходах.

У грі «Літературний дев'ятий вал» взяли участь учні 10-х класів (вчитель Стахів С.О).

Гра складалась з 4 турів: «Упізнай письменника»; «Упізнай автора та його твір»; «Упізнай героя»; «Упізнай твір за його уривком». Відмінні знання продемонстрували такі учні: Голубець Яна, Дячок Марії, Мартинюк Ірина, Щутяк Катерина, Якімець Уляна, Садловська Мар'яна.

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

Освітній портал Яндекс.Метрика