Зустріч із дитинством

Школо, рідна школо!
Дітвора навколо.
І дзвіночка мова-
,,Час до школи, час.’’

Традиційним святом у Переможненській ЗОШ І—ІІІ ступенів у першу суботу лютого став вечір зустрічі з випускниками. Саме в цю суботу випускники 2001 та 2006 років мали можливість згадати дитинство, шкільні роки…

Шкільні роки—це не тільки море уроків, виховні години, щоденні обов’язки.Це –найвеселіша пора, коли подумки, за одну мить можна облетіти весь світ і опинитися у будь-якому куточку.

І саме такий вечір-зустріч учні 10-их класів влаштувати випускникам—вечір зустрічі з шкільними друзями, вчителями і рідною школою.У актовій залі відбувся святковий концерт. Голубими птахами злітали задушевні, щирі слова: вони струшували спокій, маревне мерехтіння спогадів, що бентежили думку, чарували душу, навівали згадку про дитинство.В цю мить у кожного в серці щемів спогад про юність.

Мабуть, у кожного з випускників з’явилось бажання відшукати ту пристань, пройти шкільними коридорами, посидіти за своєю партою, зустрітись в рідному класі.

‘’Життя—неначе потяг, зупинка під назвою ”Школа”.А далі—у кожного свій маршрут, свої життєві далі і зупинки, свої пасажири, свої болі і тривоги, радощі й успіхи, та в усіх була спільна зупинка.І хоча немає станції, де приймають у минуле поїзди, та на зупинці під назвою  “Школа” завжди будуть раді бачити вас.

Учнівське самоврядування

Залишити відповідь