День української писемності та мови

 Мислителі, письменники в усі часи намагалися розкрити таємниці людської мови, її роль не тільки як засобу спілкування, а й знаряддя формування і вираження думки, як основи духовності народу, як імпульсу до творчого самовираження людини.

            8 листопада у всіх загальноосвітніх закладах району відбулися цікаві заходи, адже 9 листопада у день Преподобного Нестора-Літописця ми відзначаємо День української писемності та мови. У Городоцькій ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів також не забули про «Слово». Було проведено виховні години та загальношкільний захід «Спочатку було Слово …», у якому взяли участь учні 9-А класу разом зі своїм наставником Жуковською О.Б. Зі сцени лунали поетичні рядки, пісні, гуморески, проведено вікторину на кращого знавця мови.

            «Рідна мово, я в тобі воскресну» – під таким гаслом відбулася тематична лінійка, присвячена Дню української писемності та мови у Городоцькому НВК №2 «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія», яку разом з вихованцями підготувала вчитель української мови та літератури Гавришко Мар’яна Веніамінівна.

          У Городоцькому НВК №5 відбувся конкурс авторських віршів про мову. Переможцями стали учні Марія Андреєва та Лілія Скула.

На святі у Городоцькій ЗОШ №4 побував керівник відділу освіти Городоцької РДА. Звертаючись до дітей, Ігор Антонович Яскевич сказав: «Участь у святі – це свідчення любові і поваги до мови. Якої б національності ми не були, та мова українська стала для нас рідною. У кожного з нас у серці горить іскра любові до слова».

Залишити відповідь