81500, вул. Джерельна, 16, м. Городок Львівської області. Тел. 03-231-30462, e-mail: gorodokrvo@gmail.com

Нарада керівників навчальних закладів

 28 листопада 2013 року у Малій академії мистецтв ім. П. Андрусіва відбулася нарада керівників навчальних закладів та колегія відділу освіти, на якій була присутня О.П. Дунас, голова Городоцької РДА.

            Оксана Петрівна прокоментувала події, які відбуваються в країні. Сказала, що на сьогоднішній день потрібно дослухатися до висловлення різних думок, аналізувати, співставляти почуте. Задуматися над тим процесом, який зараз відбувається. Наголосила на вихованні учнівської молоді і попросила не спонукати дітей шкільного віку до участі у політичних заходах.

            Колегія відділу освіти розглянула питання «Стан викладання і рівень навченості учнів з фізики у загальноосвітніх навчальних закладах району», «Роль предмету «Основи християнської етики у формуванні духовності школярів», а також про виконання ухвали колегії щодо дотримання техніки безпеки у ЗНЗ району.

            Мирон Григорович Старак, головний спеціаліст відділу освіти та виконувач обов’язків керівника відділу освіти, наголосив на таких питаннях як збереження відповідного теплового режиму у ЗНЗ, дотримання техніки безпеки працівниками, педагогами та учнями школи.

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

Освітній портал Яндекс.Метрика