ЗНАЙ ПРАВА СВОЇ, ДИТИНО!

З метою підвищення рівня правової культури, поширення знань про права і свободи людини і громадянина та набуття навичок їх застосування в житті, поглиблення навичок і звичок правомірної поведінки вдома, в школі, в суспільстві, з однолітками в Угрівському НВК з 9 по 13 грудня відбувся тиждень правових знань під гаслом: «Знай права свої, дитино!».

У рамках тижня відбулися: виховні години « Права людини» для учнів 5-9 класів; «Що треба знати про закон» для учнів 1-4 класів; « Правила поведінки в суспільстві»; була організована книжкова виставка, конкурс малюнків для 1-6 класів на тему: «Мої права», конкурс стінгазет для учнів 7- 9 класів, проведено години спілкування «Декларація прав людини», «Права та обов’язки кожного». Учні досліджували свої права у текстах правових документів: Конституції, Загальній декларації прав людини, Конвенції прав дитини і висвітлювали їх у стінгазетах. Кожний класний колектив розповідав про права дітей на загальношкільній лінійці.

Федорчук С. Я., вчитель правознавства, підготувала та провела круглий стіл на тему: “Всією громадою – проти !”, в якому взяли участь учні 8-9 класів. Учні висловили своє незадоволення з нагоди трагічних подій на майдані у Києві і заявили: «Ми проти насильства! Ми хочемо жити в правовій демократичній державі, в якій рахуються з волею народу!»

День Дисципліни і порядку, який проводився 13 грудня 2013 року, показав, як учні школи дотримуються правил внутрішнього розпорядку, наскільки вони є дисципліновані , виховані, свідомі.

У програмі тижня правових знань  відбувся також перегляд мультфільмів на правову тематику.

Закінчився тиждень правових знань вікториною «Право і закон». Команди учнів 8-9 класів виборювали право кращого знавця права.

Учні школи отримали багато нових знань з питань правової культури, правового захисту, законодавства та набули певного досвіду застосування цих знань на практиці в сучасному житті.

Залишити відповідь