Аніматори Святого Миколая

Святий Миколай – улюблене свято дітвори і навіть дорослих, які теж мріють про диво. На свято Миколая чекають мільйони малюків в усьому світі, адже, окрім подарунків, він приносить в кожну оселю радість, надію та любов.

І ось в переддень свята учнівський парламент Городоччини на чолі з координатором Лілією Кіндєєвою завітали до дітей, які в цей час перебувають у районній лікарні.

Головною ціллю акції було подбати, щоб це свято залишило приємну згадку у душах діточок, посіяло зерно любові до ближнього та поваги до прадавніх традицій.

Адже сам Миколай, за легендою, весь свій великий спадок, що йому залишили батьки після смерті, роздав бідним та хворим. Бог визначив йому вічне духовне життя на небі і дав можливість раз на рік приходити на землю з дарунками до щирих, чесних дітей та дорослих.

Напередодні свята відбулась радісна для всіх маленьких пацієнтів подія. До лікарні з великим мішком подарунків завітав Святий Миколай зі своїми помічниками.

Кожен із старших чи молодших хлопчиків і дівчаток особисто з рук улюбленого дідуся отримали подарунки. Діточки розповідали віршики, бавилися з помічниками Миколая, брали участь у різноманітних конкурсах та усі дружньо співали пісню «Ой хто, хто Миколая любить».

А ще кожній хворій дитині Святий Миколай щиро побажав найшвидшого одужання і повернення додому, у рідний садочок чи школу.

Як добре, що в наш такий неординарний час, незважаючи на важкі фінансові труднощі, є люди, які наслідують Святого Миколая, допомагають тим, хто найбільше цього потребує.

Висловлюємо щиру подяку за подарунки до свята Миколая колективу Городоцької ЗОШ №3 та помічнику депутата Львівської обласної ради Андрію Хамику.

Нехай це безкорисне добро відобразиться у здійсненні Ваших духовних і матеріальних мрій, нехай Боже благословення та успіх завжди будуть з Вами.

А ми завжди пам’ятатимемо, що Святий Миколай – це не тільки матеріальні, але й духовні подарунки: щедрість, доброта, любов до ближнього, милосердя, доброчинність.

 

Залишити відповідь