Марафон стартував

16.01.2014 р. у Городоцькому НВК №2 «Загальноосвітня школа І ст.-гімназія» у всіх святковий настрій,бо саме у нашій гімназії розпочинається районний марафон « Тарас Шевченко – великий син українського народу», присвячений 200-річчю від дня народження Кобзаря.

Святкову лінійку розпочинає директор гімназії Продивус П. П. У своєму виступі наголошує, що неперевершений світоч української культури, геніальний поет, художник Тарас Григорович Шевченко відомий в історії України як непохитний борець за її державну незалежність та політичну самостійність, за повне визволення українського народу від національного й соціального гноблення. Його пройняті демократичними ідеями твори набули популярності серед громадськості та широких народних мас. Тарас Шевченко піднісся до вершин вселюдської любові, бо був найбільшим патріотом України, заповідав нам любити свій народ, плекати свою культуру, шанувати традиції. Тільки за цієї умови зберігається нація, зберігається українська держава.

Бурхливими оплесками зустрічають учні та вчителі Городоцького НВК №2«Загальноосвітня школа І ст.-гімназія» наших гостей: О.П. Дунас голову Городоцької РДА, Р.Я.Скобало заступника голови Городоцької РДА, Ю.Р.Левковича головного спеціаліста відділу освіти Городоцької РДА.

У своїй розповіді Дунас О. П. приділила значну увагу на тому, що Т.Г.Шевченко — центральна постать не лише в історії української літератури, а й у всьому культурному житті України. У Шевченкові ми і зараз бачимо нашого сучасника і соратника, він дорогий, близький нам своїм немеркнучим словом, бо слово це звеличує красу боротьби і перемоги, виховує найкращі людські почуття, закликає до дружби і творчого співробітництва народи світу. Тарас Шевченко- геній, мислитель, пророк, людина незвичайної долі й таланту, що здобула світову славу.

І полинули вітання Т.Шевченку від вдячних нащадків – учнів Городоцького НВК №2 «Загальноосвітня школа І ст.-гімназія» .

З великим захопленням учні гімназії, гості та вчителі прослухали літературне читання гімназистів – шестикласників під умілим керівництвом педагога-організатора Тиндик О.Б. Вірші, котрі так емоційно і талановито декламували діти склала заступник директора гімназії Смук Р.Б.

Звучали на святі музичні композиції «Реве та стогне Дніпр широкий…», « На високій дуже кручі» увиконанні шкільного ансамблю, «Зацвіла в долині» – соло на бандурі (музичний керівник Хома М.Т.)

«Т.Шевченко росте й розвивається в часі, в історії, і нам ще йти і йти до його осягнення і нехай кожен із нас частинкою свого серця торкнеться Шевченкового генія, бо нам потрібна його свята і незрадлива любов до України, до нашої мови, пісні»,- такими словами директора П.П. Продивуса завершилося гарне свято у нашій гімназії.

Заступник директора
з навчально-виховної роботи
Пальчикевич Л. Я.

 

Залишити відповідь