Пам’яті героїв Крут

                                               Історія – книга народів,
                                               І кожен записаний в ній.
    28 січня у Комарні відбувся мітинг-реквієм, присвячений героям Крут. Цей захід проведений з ініціативи дирекції школи. У ньому взяли участь учні, вчителі, священики. Ольга Василівна Бучкевич, учитель історії, розповіла про трагічні події січня 1918 року під Крутами, подвиг юнаків, які загинули, навічно записаний в історії як символ національної честі. Директор школи Іван Казимирович Вовк відзначив, що комарняни вшановують пам’ять не тільки героїв Крут, але й тих, які віддали своє життя на Майдані в Києві за нашу Українську державу. Звучали вірші, пісні, розповіді про молодих патріотів. Нікого не залишила байдужим пісня-молитва у виконанні вчительки музики Світлани Дмитрівни Николин. У серцях учасників мітингу щемів біль за полеглими, але душі сповнювалися гордістю за націю.
     Школярі запалили свічки за душі тих, хто загинув за волю України. Мітинг-реквієм закінчився спільною молитвою і панахидою за полеглими героями.
    Такі заходи виховують в учнів почуття патріотизму, повагу до історичного минулого, утверджують волелюбний дух українців.
   А в Києві дзвони в тривозі
    І київські лики святі
    За тих, що в січневі морози
    Вступили з ворогом в бій.

Залишити відповідь