«КЕНГУРУ-2014» у Лісновицькій ЗОШ І-ІІ ст.

Щороку, у третій четвер березня в Україні проводиться міжнародний конкурс «КЕНГУРУ» для учнів 2-11 класів. У багатьох країнах світу давно вже не треба пояснювати, що таке «Кенгуру» – це масовий міжнародний математичний конкурс-гра під девізом «Математика для всіх». Головна мета конкурсу – залучити якомога більше дітей до розв’язання математичних задач, показати кожному школяреві, що обдумування завдання може бути справою живою, захоплюючою, і навіть веселою.

Ось і цього року, вже традиційно, він завітав до учнів 2-9 класів Лісновицької ЗОШ І-ІІ ст. Ця гра цікава усім: і тим, хто на ти з математикою, і тим, хто лише починає засвоювати ази цієї чудової науки… Особливість конкурсу полягає у тому, що ані переможців, ані переможених немає. Кожна дитина знає, що це насамперед особиста перемога.

Досвід проведення математичної гри показав, що діти з великим ентузіазмом і задоволенням розв’язують доступні для них, цікаві завдання, які заповнюють вакуум між стандартними і часто нудними прикладами і завданнями з шкільного підручника і досить складними і потребують спеціальних знань і підготовки завданнями районних математичних олімпіад

 

Залишити відповідь