Тиждень екології

З 7 по 11 квітня в Коропузькій ЗОШ І-ІІІ ст. проходив Тиждень екології.

Метою якого було інформуванням в учнівської молоді ціннісного ставлення до природи, формування розуміння гармонійного співіснування людини і природи, бажання оберігати і примножувати природні багатства рідного краю.

Розпочалася тижнева програма загальношкільною лінійкою під назвою «Земля наш спільний дім і ти-господар в нім», під час якої учнів було ознайомлено з основними правилами поведінки у природі.Організовано і проведенно конкурс малюнків та плакатів на тему «Екологія очима дітей». Протягом тижня учні брали участь в різноманітних дидактичних іграх, вікторинах, конкурсах.

Вчителем географії було проведено інтегрований урок (географія,екологія,біологія) у 10 класі на тему «Екологічні проблеми XXІ століття».

Вчителем біології Деревенною Н.С. було проведено засідання екологічної варти: «Шукаємо вихід із сміттєвих лабіринтів» із учнями 6-7 класів. А у 9 класі-екологічний КВК« Довкілля моє неповторне ».У 11 класі урок екології « Причини і наслідки деградації біорізноманіття ».

Класоводи 1-4 класів провели «Мандрівка у природу», де діти мандрували стежками природи до парку, лісу та річки. За допомогою відеофрагментів учні ознайомилися із дивовижною природою навколишнього середовища, птахами України, незвичайними підводними світом. Вчителем природознавства Процах О.М у 5 класі було проведенно відкриту виховну годину на тему : «Буть природі добрим-сином».

Завершився тиждень трудовим десантом – учні працювали на клумбах, озеленювали територію нашої школи.

Збережемо красу рідної землі для нащадків!

Залишити відповідь