В царині фізики

З 8 по 15 квітня 2014 року в Долинянській ЗОШ І-ІІ ступенів проходив Тиждень фізики. Цього року цей Тиждень проходив під гаслом « Земля – найкраща, найдорожча планета Сонячної системи”. Протягом даного періоду у школі були проведені цікаві вікторини, конкурси, випущені стіннівки.

Особливо велику пошуково-творчу роботу з даної теми провели учні 9 класу під керівництвом вчителя фізики Карлюк Марини Миколаївни. Учні систематизували і узагальнили всю роботу презентацією проекту у формі уявної мандрівки Сонячною системою. Дуже цікавою виявилася презентація учениці 9 класу Дільної Валентини про нашу планету. У своїй творчій роботі вона зуміла поєднати минулі дослідження про Землю з сучасними. Також учениця використала і міжпредметні зв’язки з літературою, музикою, показала цікаві слайди про явища, які відбуваються в атмосфері, і впливають на забруднення навколишнього середовища і захворюваність людей.

« Хочеться впевнено зауважити, що активна участь учнів у позакласних заходах сприяє розвитку їх пізнавальних інтересів, розвиває допитливість, формує вміння працювати з інформацією, робити висновки й узагальнення, виконувати дослідницько-пошукову роботу, робити перші кроки в майбутніх відкриттях”, – підсумувала у заключному слові Марина Миколаївна.

 

Залишити відповідь