Інформація про роботу відділу освіти Городоцької РДА за І квартал 2014 рік

Станом на 01.04.2014 року р. в районі функціонує 53 заклади освіти, в т.ч. 16 ЗОШ І-ІІІ ст.., 22-ЗОШ І-ІІ ст.., 7 –ЗОШ І ст.., 1 – вечірня ЗОШ ІІ-ІІІ ст. та 7 навчально – виховних комплекси, в яких навчається 7142 учня. Середня наповнюваність у класах 16,36 учні. У 3 ЗНЗ навчається 343 учня в другу зміну. Працює 22 групи продовженого дня. Дошкільною освітою охоплено 1575 дітей. З них : ДНЗ – 1064 дітини, НВК – 218 дітей. Дошкільні групи – 293 дітини при ЗОШ.

У районі функціонує 16 дошкільних навчальних закладів. Продовжується робота щодо розвитку мережі ДНЗ району. Охоплення дітей дошкільною освітою від (3-6 років) збільшилось на 20 %, що становить 89 %, а дітей 5-ти річного віку охоплено 100 %. Ведеться робота по впровадженню інклюзивної форми навчання. На даний час інтегрована 1 дитина у ДНЗ №4 м. Городка.

У районі діє 3 позашкільні навчальні заклади, в яких функціонує 66 гуртків, які відвідує 1046 дітей (МАМ м. Городка та м. Комарно, ДЮСШ). Значна частина дітей займається у шкільних гуртках.

На балансі відділу освіти Городоцької РДА знаходиться 40 котелень. З них 37 працюють на газовому опаленні, 3 котельні (Заверещицька, Градівська, Добрянська ЗОШ) працюють на електриці, 11 навчальних закладів мають печі на газовому опаленні, 3 школи (Путятицька, Милятинська, Повітненська ЗОШ) – електроопалення (електропіки та електроконвектори). У двох школах пічне опалення на вугілля (Тучапська та Шоломиницька ЗОШ), а Городоцька ЗОШ № 4 – позавідомча котельня на твердому паливі (дрова – брикети).

За І квартал 2014 року проведено:

1 засідання колегії відділу освіти (27.02.2014 р.);

1 засідання методичної ради, на якому затверджено і рекомендовано до друку 9 методичних розробок;

10 засідань районних методичних об*єднань з предметів;

6 засідань міжокружних методичних об*єднань;

43 засідання окружних методичних об*єднань;

9 занять шкіл молодого вчителя;

6 засідань творчих груп вчителів;

2 заняття школи педагогічної майстерності;

1 семінар-практикум із заступниками директорів шкіл з НВР з проблеми: «Педагогічна рада – одна з важливих ланок управління навчально-виховним процесом у школі»;

2 – інструктивно-методичні наради із заступниками директорів з виховної роботи;

2 – спільні засідання районних методичних об*єднань голів шкільних м/о класних керівників, педагогів-організаторів та лідерів учнівського самоврядування.

1 – засідання районної ПМПК;

конференції:

«Іван Піддубний – український силач» (11.02.2014 р., вчителі історії), « Нова школа – нові стандарти: досвід і проблеми» (вчителі початкових класів, 25.03.2014 р.), «Я стаю на захист природи» (з екології, 17.03.2014 р.);

благодійну акцію « Запалімо свічку милосердя» ( по храмах Городка, Комарна, на Майдані в Києві);

заходи щодо відзначення Соборності України, пам*яті Героїв Крут, 25-річчя виведення військ СРСР з Афганістану, 120-річчю від дня народження Юліана Головінського, сотника УГА;

на відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка:

– учні та педагоги загальноосвітніх шкіл району переглянути вистави «Невольник» та «Назар Стодоля» у постановці Львівського національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької;

– організовано виставку робіт вихованців Малої академії мистецтв

м. Комарна та Малої академії мистецтв імені П.Андрусіва;

– проведено Конкурс на кращий конспект уроку з української літератури «Вивчення творчості Тараса Шевченка у 9 класі»;

– вчитель Городоцького НВК №2 Либа Н.Г. взяла участь в обласній

конференції педагогічних працівників «Вивчення творчості Тараса Шевченка»;

– на сторінках часопису «Освітянські обрії Городоччини»

опубліковано конспекти уроків, вірші, присвячені 200-річчю від дня

народження Т.Шевченка;

– у Городоцькому НВК №5 та Великолюбінській ЗОШ організовано

зустріч учнів та педагогів з письменником П.Шкраб*юком;

– проведено тематичний тиждень вшанування пам’яті народного поета

України Т.Шевченка;

– участь у районних заходах з нагоди 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка;

– проведено конференцію на тему:

«Бог і Україна у творах Т.Шевченка» (з учителями християнської етики)

«Прочитайте знову тую славу» (з працівниками дошкільних установ;

– закуплено книги «Тарас Шевченко – дітям», «Кобзар», «Т.Шевченко:

невідомі сторінки життя», «Живий Шевченко» для нагородження

переможців олімпіад;

– огляд – конкурс з вивчення обдарованих дітей «Наші зірочки» (учні молодших класів);

– гру «Найрозумніший» (серед учнів 3,4 класів);

– районний етап конкурсу «Молодь обирає здоров*я».

В цьому році в нас є 252 переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та 28 переможців ІІІ етапу, 2 переможці ІІ етапу науково-дослідницьких робіт при ЛОМАН.

28 березня проведено свято «Розумники-розумниці».

Проведено районний етап обласного конкурсу «Учитель -2014» в номінації «Основи християнської етики». Переможець – вчитель Великолюбінської ЗОШ І-ІІІ ст. Мельник Богдана Богданівна.

Відбувся (17.03.2014 р.) конкурс учнівських колективів екологічної просвіти, в якому взяли участь команди із 14 ЗНЗ району. Переможцем стала команда Бучалівської ЗОШ І-ІІ ст.

Сформовано та відправлено електронне замовлення (база даних) на виготовлення документів про освіту для випускників ЗОШ району у кількості 682 свідоцтв про базову загальну середню освіту та 442 атестати про повну загальну освіту.

Проведена атестація педагогічних працівників установ освіти. За результатами атестації 78 педагогічним працівникам присвоєно (підтверджено) кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», 33 присвоєно (підтверджено) педагогічне звання.

20 березня проведено Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру», в якому взяли участь 1795 учнів 2-11 класів, що становить 28% усіх учнів району.

4 квітня відбувся Всеукраїнський фізичний конкурс «Левеня-2014». 780 учнів 7-11 класів нашого району взяли участь у цьому конкурсі.

На виконання наказу Департаменту освіти і науки «Про організацію підвищення кваліфікації педагогічних працівників» у січні-липні 2014 року та згідно з планом роботи ЛОІППО 140 працівників нашого району пройшли курси підвищення кваліфікації. З 15 березня 2014 року до 15 квітня вчителі початкових класів 2010 року атестації склали дистанційний комплексний залік.

13.02.2014- відкритий кубок Городоцької ДЮСШ з волейболу в НВК №5 м.Городок.

1.03.2014 турнір з настільного тенісу памяті Героїв Небесної сотні в Березецькій ЗОШ.

14-16.03.2014 в приміщенні Національного університету Львівської політехніки проводились обласні змагання з шахів серед юнаків та дівчат до 8 та 10 років– І місце Гуль Марта 7 очок з 9, ІІІ місце Бучковська Вероніка 6 очок з 9; серед хлопців – ІІІ місце Зіненко Степан 6,5 очок з 9, а також степан виконав норму ІІІ спортивного розряду; у віковій групі до 10 років серед дівчат – ІІ Рашевська Анастасія 4,5 очка з 9.

15-16.03.2014 – 2 місце на Всеукраїнському турнірі з футболу в м.Новояворівськ.

24.03.2014 – відкрита першість ДЮСШ з настільного тенісу НВК №5 м.Городок

27-28.03.2014 – 5 місце з волейболу серед учнів ДЮСШ в м.Львів

31.03.2014- обласний турнір з шахів «Юні таланти» в НВК №5 м.Городок

11-13 квітня в Польському місті Ярослав проходив ІХ міжнародний турнір з гандболу серед дівчат, команда з Великого Любеня зайняла 5 місце

12-13 квітня у Львівському шаховому клубі «Дебют» відбувся дитячий шаховий турнір «Вихідного дня». І місце – Мотика Володимир, який набрав 7 очок з 8 можливих, також Володя виконав норматив І спортивний розряд. ІІІ місце посів Зворський Богдан, який набрав 5,5 очка з 8.

І-місце Зіненко Степан, який набрав 6 очок з 8 можливих і також виконав ІІ спортивний розряд.

Організація регулярного безоплатного перевезення учнів до місць навчання і додому є складовою частиною забезпечення реалізації прав громадян на здобуття повної загальної середньої освіти. У Городоцькому районі за межею пішохідної доступності перебувають і потребують підвезення 557 учнів та 77 вчителів, що проживають у сільській місцевості.

Відповідно до програми «Шкільний автобус» у відділі освіти в районі працює 8 автобусів, які забезпечують 100 % підвезення дітей та вчителів до шкіл та у зворотньому напрямку. З метою поліпшення туристсько-краєзнавчої, навчально-пізнавальної та спортивно-масової роботи, керівникам шкіл надано право використовувати автобуси «Школярик» під час навчально-виховного процесу та в канікулярний час.

У 52 загальноосвітніх навчальних закладах організовано харчування школярів. Учні 1-4 класів 100% охоплені безкоштовним харчуванням. З них гарячим харчуванням 2798 учнів, що становить 99 % від загальної кількості учнів 1-4 кл. Діти-сироти , позбавлені батьківського піклування та діти з малозабезпечених сімей з 1 по 11 кл. забезпечені безкоштовним гарячим харчуванням.

Проведені заходи по зміцненню матеріально-технічної бази відділу освіти за 1 квартал 2014 року.

1.Проведено ремонтно-монтажні роботи центральної системи опалення в

Березецькій ЗОШ І-ІІІ ст. на суму – 700 грн.

2.Проведено технічне обслуговування електрокотлів та замінено трансформатори струму у Заверещицькій ЗОШ І-ІІІ ст.. на суму – 5100 грн.

3.Відремонтовано водяний насос в Добрянській ЗОШ І-ІІІ ст. на суму – 500 грн.

4.Встановлено коректори вузлів обліку спожитого газу в Мшанській ЗОШ І-ІІІ ст., Городоцькій ЗОШ № 3 на суму – 67,2 тис.грн.

5.Завезено 7 м3 твердого палива (дрова) для Шоломиницької ЗОШ І-ІІ ст., Тучапської ЗОШ І-ІІ ст. і Братковицької ЗОШ І-ІІ ст.. на суму – 1400 грн.

6.Проведено перевірку теплових систем в навчальних закладах району та призначено відповідальних за безпечну експлуатацію теплових установок.

7.Виконано господарські роботи по благоустрою території загальноосвітніх навчальних закладів, а саме: ліквідація стихійних та упорядкування існуючих сміттєзвалищ, прибирання територій, очищення від сміття берегів річок, садіння парків, газонів, садіння дерев та кущів.

8.Виготовлено ПКД на заміну дерев’яних вікон на металопластикові у Городоцькій ЗОШ №3, капітальний ремонт даху у Дроздовицькій ЗОШ І-ІІ ст., влаштування шатрового даху у Добрянській ЗОШ І-ІІІ ст, капітального ремонту даху та фасаду Грімненської ЗОШ І-ІІІ ст.. та реконструкції системи опалення Великолюбінської ЗОШ І-ІІІ ст..

9.Розроблено і затверджено маршрути та графіки руху автобусів перевезення учнів і вчителів до загальноосвітніх шкіл району.

Залишити відповідь