Мистецтво долає кордони

З ініціативи Міністерства Національної Освіти Польщі в лютому 2011 року відбувся ХІІІ міжнародний художній конкурс «Люди людям сотворили таку долю». Метою цього заходу було поширити правду та історичні знання про Голокост та Аушвіц, німецький нацистський концентраційний табір знищення. Лейтмотивом конкурсу стали слова колишнього в’язня цього страшного табору Августа Ковальчика ( №6804):

«Народ – сім’я якого зустрічається хоча б раз в тиждень за столом під час обіду, розмови чи на молитву, – виживає, навіть якщо його намагаються знищити».

… Лист із Польщі, адресований Євгенові Грабару, директору Комарнівської МАМ, приніс приємну звістку: учні малої академії мистецтв стали переможцями вищезгаданого конкурсу! До нагороди представлена робота Марії Крецул (16 років), керівник Євген Грабар, 2 роботи Ольги Марців (14 років), керівник Руслан Грабар та Христини Мотійців (14 років), керівник Євген Грабар, відібрано на експозицію виставки.

Польська сторона щиро привітала лауреатів і запросила разом з керівниками на урочисте підведення підсумків та вручення нагород. З огляду на стислі терміни юні художники чекають на подарунки поштою

Залишити відповідь