81500, вул. Джерельна, 16, м. Городок Львівської області. Тел. 03-231-30462, e-mail: gorodokrvo@gmail.com

Обласне “золото” у Великолюбінців !

Протягом двох днів в м. Буськ проходили обласні змагання з гандболу серед дівчат 2002 – 2003 р.н. Честь нашого району, традиційно, захищали дівчата Великолюбінської ЗОШ (тренер Фариняк В.А.), які є переможцями Міжнародних турнірів в Польщі (м. Грифув та в м.Зажече -2013 року). Перший етап групові змагання. До нашої групи потрапили дружини м.Львова ДЮСШ та господарки змагань , в другій групі з м.Жидачева, Яворова, Камянки – Бузької. Стартова гра видалась вдалою для нашої дружини, яка здолала господарів м.Буська -12:6, та натомість першу гру в нашій групі – гандболістки м.Львова – програли господарям змагань 7:8. Другу гру наші дівчата також виграли в м. Львова 8:3 і ми вийшли лідерами в групі. В іншій групі лідерство захопили юні спортсменки м. Жидачева, які перемогли дружини з м. Львова 12:6, та м. К – Бузька 11:6. В півфіналі зустрічались великолюбінці та м. Яворів 9:6 та м. Жидачева – м.Буська 14:6. І ось фінал м. Жидачів – В.Любінь. Нагадаємо, що спортсменки м. Жидачева є учасниками першості України (м.Ужгород). гра проходила дуже нервово, на м’яч забитий нашими дівчатами – суперниці відповідали у відповідь, перша половина 4:4. В другій половині гри перевага нашої дружини стала очевидною 5:1 і в цілому матч 9:5. Ми переможці обласних змагань. Бень Романія, Фостяк Ольга, Бублик Вікторія, Саврук Ганна, Вишинська Анастасія, Волянська Ірина, Козак Оксана, Герин Галина, Бень Іванна, Пилат Юля, Лига Ольга. Кращим бомбардиром стала наша гандболістка Бублик Вікторія. Готував команду тренер-викладач Городоцької районної ДЮСШ райВО Фариняк В.А.