Методичне об*єднання вихователів ДНЗ відбулося у Мавковицькому НВК

Чергове методичне об*єднання вихователів ДНЗ відбулося у Мавковицькому НВК. Педагогів району привітно зустріли малята дошкільного відділення.

Сьогодні, коли початкові класи повністю перейшли на нові навчальні програми, велика увага приділяється підготовці дітей до школи. Навчально-виховна робота в старшій групі спрямована на всебічний розвиток дітей, формування в них інтересу до навчання. Вихователь Войтухів О.Е. підготувала підсумкове заняття «Подорож королівством Квіткової Феї», продемонструвала початкові математичні знання. Особливо акцент зроблено на завдання мовленнєвого розвитку дітей старшого віку.

Оксана Едуардівна розвиває активність мови дітей, навчає чисто вимовляти звуки, правильно ставити наголос у словах, будувати поширені речення.

Беручи до уваги той аспект, що провідною діяльністю дітей дошкільного віку є гра, вихователь на занятті використовує дидактичні ігри, ігрові ситуації та вправи, народні, рухливі та ігри на розвиток креативності.

Методист методичного кабінету Строкач Д.С. та керівник методичного об*єднання Капітанець М.В. відзначили , що значна увага звертається на створення сприятливих умов розвитку дошкільників. Педагоги працюють творчо, професійно.

Залишити відповідь