Конференція педагогічних працівників Городоцького району

Сьогодні, 27.08.2014 року, проведена конференція педагогічних працівників Городоцького району. Традиційно вона розпочалася з Гімну України та молитви. Присутні хвилиною мовчання пом’янули героїв, що віддали життя за незалежність України.

Першим на конференції слово мав о.І. Греділь, який наголосив на єдності духовного і світського життя в процесі навчання та виховання учнів, значній ролі патріотичного виховання в школі.

Після молитви за Україну зі словами подяки вчителям з багаторічним досвідом роботи на освітянській ниві  виступив керівник відділу освіти І.Яскевичі та вручив їм грамоти відділу освіти.

Голова Городоцької РДА А.Хамик привітав присутніх з початком нового навчального року, поділився своїми враженнями від гуманітарної поїздки в зону АТО та нагородив грамотою Городоцької РДА директора Шоломиницької ЗОШ Є.Яковець.

Керівник відділу освіти І.Яскевич доповів учасникам конференції про здобутки освітян Городоччини, перспективи розвитку шкільництва.

Заступник голови Городоцької районної ради В. Більовский наголосив на значній кількості патріотичної молоді в українському суспільстві та її активній ролі в громадському житті нашої держави. Він подякував вчителям за сумлінну працю з нагоди початку нового навчального року та передав вітання від депутата Верховної Ради України Я.Дубневича.

Міський голова м.Городка М.Савка ознайомив присутніх з проблемами дошкільних закладів міста та привітав педагогів зі святом.

Вчителі та директори ЗНЗ району мали можливість виступити та обговорити доповідь керівника відділу освіти.

За успіхи в роботі освітньої галузі всім вчителям  подякувала голова районної ради профспілки Городоччини Г.Вакар.

Завідувач методичним кабінетом відділу освіти О.Войціцька підбила підсумки конференції, побажала усім успіху в нелегкій праці та мирного неба над головою.

З матеріалами конференції можна ознайомитися тут:

  Матеріали конференції (2,2 MiB, 1 053 завантажень)


  Додаток до матеріалів конференції (Свято героїв) (11,5 MiB, 308 завантажень)

Залишити відповідь