Вивчення творчості Т.Г.Шевченка в школі

IF24 березня 2011 року учителі української мови зібралися на педагогічну конференцію «Вивчення творчості Т.Г.Шевченка в школі». Усі говорили про те, що ми повинні йти у час Шевченка, щоб зрозуміти його як сучасника . Про методику вивчення життєпису Т.Шевченка на уроках літератури цікаво говорив учитель Суховільської ЗОШ І-ІІІ ст. І.І. Дрималовський.

Зворушила присутніх розповідь учителя Родатицької ЗОШ І-ІІІ ст. Г.П.Баїка про роль жінки в драмі життя Шевченка. Жіночі образи майстерно відтворили учні Городоцької ЗОШ №2.

Мабуть, кожен з учасників конференції відчув особисту відповідальність за долю нації після виступу вчителя Добрянської ЗОШ І-ІІІ ст. В.Дзюби «Образ політичної і культурної еліти України в посланні Т.Шевченка «І мертвим, і живим…»

Про вивчення живописної спадщини Шевченка під час уроків літератури, про труднощі, проблеми говорила вчителька Комарнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Федак Л.М. Поділилася досвідом як допомогти дитині зрозуміти побачене, подивитися на речі очима автора, переживати разом з ним. Релігійні мотиви у творчості поета проаналізувала у виступі вчителька Заверещицької ЗОШ І-ІІІ ст. І. М. Кіргач.

Конференція завершилася доповіддю учителя Городоцької ЗОШ №5 І-ІІІ ст. Посполітак І.С. «Образ Т.Г.Шевченка в поезії ХІХ –ХХ ст.»

Авторський твір присвятили Кобзарю вчитель Добрянської ЗОШ І-ІІІ ст. В.Дзюба та учениця Городоцької ЗОШ №5 І-ІІІ ст. В.Дзюба.

Залишити відповідь