81500, вул. Джерельна, 16, м. Городок Львівської області. Тел. 03-231-30462, e-mail: gorodokrvo@gmail.com

Козацькому роду нема переводу

Славна наша Україна, А ми її діти. Поки живі на цім світі, Будемо радіти, І ця радість хай озветься По всьому роздолу. Хай вороженьки здригнуться... Бо "Козацькому роду - нема переводу"!

15 жовтня 2014р. у 3 - Б класі Городоцького НВК№5 відбулася виховна година на дану тему. Аби не забути історії роду, аби бути гідним свого народу хлопці та дівчата згадали козацьку славу. Учні розповіли чому свято Покрови користувалось особливою повагою у козаків. Також дізналися, що невід'ємною частиною українського козацтва, вагомою складовою є атрибутика Запорозької Січі: булава, бунчук, шабля, хоругва та інші. А найголовнішим атрибутом козацького одягу були шаровари... Разом з класним керівником Назаровець Р.М. діти вивчили козацьку мирилку:

Я козак і ти козак, Я вояк і ти вояк, Щоб в бою стояти мужньо Ми повинні бути дружні, Ми хоробрі вояки - Побратими козаки.

Діти не забувають свою історію, традиції. І які б важкі часи не переживала наша країна, як би не намагались вороги знищити Україну, вона стоїть, здобуває незалежність і береже свої традиції. Свята Богородиця захищає нас своїм покровом.

Copyright © 2013. All Rights Reserved.

Освітній портал Яндекс.Метрика