Так вшановували пам’ять Великого кобзаря в ДНЗ «Сонечко»

Бач, трава зазеленіла,
Чуєш, річка зашуміла,
Пісня лине над полями,
небо кличе журавлями,
То іде до нас весна…

Весна – улюблена пора року дорослих і дітвори. Після довгої зимової холоднечі всім кортить поспілкуватися з живою природою – власними очима побачити, як прокльовується з-під землі мати-мачуха, появляються на деревах бруньки. Цю одвічну радість може подарувати тільки весна.

Радісне, весняне свято влаштували дітям працівники ДНЗ «Сонечко» В.Любіня. Це вихователь молодшої групи Дейнека О.П. та музичний керівник Сліпченко Н.З. Діти демонстрували свій талант батькам. Малята перевтілювались в лісових звірят, зустрічали весняними закликами сонечко, вітали весну, водили хороводи, співали веснянки.

В цей день діти старшої групи вшановували пам*ять Т.Г.Шевченка. В історії назавжди залишаються імена , які з гордістю шанує людство. До них належить ім*я великого поета Т.Г.Шевченка. Діти разом з вихователем Навроцьккою Г.Є. перегорнули листки життя українського письменника, побачили театралізоване дійство «Мати і Тарасик». Вихователь Марутяк Л.С. своєю артистичністю, під час виконання ролі матері Тараса, зворушила не тільки дітей, але й батьків. В цьому дійстві були залучені ансамбль бандуристів музичної школи, керівником якого є Підківка Л.Н., мама вихованки дитячого садка Готь Н.І. Пісня «Заповіт» стала символом пам*яті про Шевченка. Вона для нас свята і її не співають просто так, будь-де. Коли її почали співати, всі встали і підхопили слова безсмертної пісні. Так вшановували пам*ять Великого кобзаря в ДНЗ «Сонечко» В.Любіня.

Залишити відповідь